banner2

Yılmaz Vural'dan A Milli Takım'a sert sözler: 80 bin keçinin yaşadığı ülkeye yenildik! Çık ve her şeyi anlat

Son dakika haberleri... A Milli Takım'ın Faroe Adaları'na 2-1 mağlup olması tepki çekmeye devam ediyor. Teknik direktör Yılmaz Vural, yaşanan hezimet sonrası sert açıklamalarda bulundu.

Spor 26.09.2022, 12:43
Abone ol
Yılmaz Vural'dan A Milli Takım'a sert sözler: 80 bin keçinin yaşadığı ülkeye yenildik! Çık ve her şeyi anlat

Teknik direktör Yılmaz Vural, A Milli Takım'ın deplasmanda Faroe Adaları'na 2-1 yenilmesine isyan etti.

A Spor'da konuşan tecrübeli hoca, "Futbolla ilgili veya ilgili olmayan insanları eziyorsunuz. Faroe Adaları gibi 50 bin insanın yaşadığı, insandan çok 80 bin keçinin yaşadığı ülkeye yeniliyorsun, bu beni üzüyor. Bu işin nitelik değil nicelikle alakası var." yorumunda bulundu.

YILMAZ VURAL: ÇIK VE HER ŞEYİ ANLAT

Burada yönetilme sorunu var. Teknik direktör sorunu yok. Stefan Kuntz, sen Alman vatandaşısın ve çık rahatça tüm sorunları anlat. Zaten susarsan da koltuğu kaybedersin. Çık ve her şeyi anlat. Mesela Türkiye'de oyuncu mu yok? 11 oyuncusunun olmadığını söyledi. Futbolcu mu yetişmiyor? Yabancı sayısı mı sorun? Bize bunları da anlatması gerekmiyor mu? Kuntz adına üzüldüm tabii. O neden istifa etsin? Kim getirdiyse, onlar değerlendirecek.

YILMAZ VURAL: DEVLET DAHA NE YAPSIN?

Devlet daha ne yapsın sana desteği vermeye çalışıyor zaten. TFF bir karar alır, Başkanlar çıkıyor ne yaparsan yap 'dur bir dakika' diyor. Nasıl oluyor bu? Lig başlamış rezerv lig diye, 2 hafta sonra iptal ediyorlar. TFF bunu yaparken kulüpler istiyor diye mi yaptı kendi tasarruflarıyla mı yaptı. Kulüplere yönettiriyorsunuz futbolu.

 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!