banner2

Yarın voleybol maçı var mı, hangi kanalda? 24 Eylül voleybol maçı olacak mı? Türk voleybol takımı eleme maçları ne zaman?

Voleybol tutkunları bugünün voleybol programını merakla bekliyor. Sporseverler arasında en çok sorulan sorulardan biri, "Yarın voleybol maçı var mı?" ve "24 Eylül voleybol maçı var mı?" gibi sorular. Ayrıca, Filenin Sultanları'nın ne zaman maç yapacağı da merak ediliyor. Peki Yarın voleybol maçı var mı, hangi kanalda? 24 Eylül voleybol maçı olacak mı? Türk voleybol takımı eleme maçları ne zaman?

Spor 23.09.2023, 17:19 23.09.2023, 17:19
Abone ol
Yarın voleybol maçı var mı, hangi kanalda? 24 Eylül voleybol maçı olacak mı? Türk voleybol takımı eleme maçları ne zaman?

Voleybol tutkunları, yaklaşan voleybol maçlarını merakla bekliyor. Spor severler, özellikle "Yarın voleybol maçı var mı?" ve "24 Eylül voleybol maçı var mı?" gibi soruların cevaplarını araştırıyorlar. Aynı zamanda Filenin Sultanları'nın bir sonraki maçının ne zaman olduğunu öğrenmek istiyorlar. Maçların hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanacağını öğrenmek de birçok kişinin ilgisini çekiyor. Peki Yarın voleybol maçı var mı, hangi kanalda? 24 Eylül voleybol maçı olacak mı? Türk voleybol takımı eleme maçları ne zaman?

YARIN VOLEYBOL MAÇI VAR MI, HANGİ KANALDA?

Yarın oynanacak Kadınlar Voleybol Olimpiyat Elemeleri maçları şu şekildedir:

Arjantin ile Peru arasındaki maç saat 07.00'de TRT Spor kanalında canlı olarak izlenebilecek.
Türkiye ile Belçika arasındaki mücadele saat 10.00'da TRT Spor kanalında yayınlanacak.
Japonya ile Brezilya arasındaki maç ise saat 13.30'da TRT Yıldız kanalında canlı olarak yayınlanacaktır.

JAPONYA'YI 3-1 MAĞLUP ETTİK

Voleybol Kadınlar Olimpiyat Elemeleri'nde heyecan devam ediyor. Bugün oynanan maçlarda Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, ev sahibi Japonya'yı 3-1 mağlup ederek büyük bir başarı elde etti. Bu sonuçla, Filenin Sultanları turnuvadaki 6. maçlarını da kazanmış oldular ve 2024 Paris Olimpiyat Oyunları'na katılma hakkını elde ettiler. Türkiye'nin yanı sıra diğer maçlarda da büyük bir heyecan yaşandı. Arjantin, Peru'yu; Belçika ise Türkiye'yi karşıladı. Voleybolseverler bu maçları canlı olarak TRT Spor ve TRT Yıldız kanallarından izleyebilirler.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!