banner2

Wanda Nara'nın Galatasaray'dan özel istekleri 'pes' dedirtti

Galatasaray'ın yeni golcüsü Mauro Icardi'nin eşi ve aynı zamanda menajeri olan Wanda Nara'nın Türkiye'ye gelmeden önce sarı-kırmızılı kulüpten istekleri şaşırttı.

Spor 10.09.2022, 13:16 10.09.2022, 15:11
Abone ol
Wanda Nara'nın Galatasaray'dan özel istekleri 'pes' dedirtti

Galatasaray'ın Fransız ekibi PSG'den kiraladığı golcü futbolcu Icardi'nin eşi Wanda Nara'nın Arjantin'de yayın yapan America TV'deki LAM isimli programda Türkiye'ye geliş sürecinde yaşadıkları konuşuldu.

İSTEKLERİ KABUL GÖRDÜ TRANSFER BİTTİ

Programda Mauro Icardi'nin yanı sıra eşi ve menajeri olan Wanda Nara'nın da Türkiye'ye ve Galatasaray'a gelmek için ikna edilme süreci yaşadığı ve sarı-kırmızılı yetkililerin Nara'nın isteklerini de karşıladıktan sonra transferin gerçekleştiği belirtildi.

ÖZEL İSTEKLERİ NELERDİ?

Aynı zamanda Icardi'nin menajeri olan Wanda Nara'nın Türkiye'ye gelmeden önce Galatasaray yetkililerinden özel aşçı, 5 çocukları için okul, Aralık ayına kadar otel odası, ailece yaşayacakları ev, özel güvenlik ve 24 saat şoförlü araç talebi olduğu kaydedildi.

Öte yandan Wanda Nara'nın mesleki çalışmalarını sürdürmek için İstanbul - Buenos Aires arasında sık sık mekik dokuyacağı bilgisi de programda yer aldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!