banner2

Valerien Ismael Rıdvan Yılmaz'ın transferini yorumladı: Takımda tutmak istedik ancak...

Beşiktaş teknik direktörü Valerien Ismael, İspanya kampında açıklamalarda önemli açıklamalarda bulundu. İskoç devine transfer olan genç yıldız Rıdvan Yılmaz hakkında da konuşan Valerien Ismael, "Rıdvan'ı tutmak istedik. Ona, bu tempolu oyunumuzla, gençliğinin de etkisiyle uluslararası seviyede daha dikkat çekebileceğinden bahsetmiştim” dedi.

Spor 25.07.2022, 19:50
Abone ol
Valerien Ismael Rıdvan Yılmaz'ın transferini yorumladı: Takımda tutmak istedik ancak...

3’LÜ SİSTEMİ KULLNACAĞIZ

beIN Sports'a konuşan Valerien Ismael, 3’lü oyun sisteminde bahsederek, "3'lü savunma sistemi tüm majör liglerde var. Ben bu sistemle 150'nin üzerinde maça çıktım. Biz bu sisteme inanıyoruz. Ben bu sistemle çok farklı seviyede maçlar oynadım. Savunma hattımızda sıkıntılar görünüyor. Yarın Saiss'ten faydalanacağız ve Emrecan'a daha fazla süre vereceğiz. Bu sistemi kullanacağız” dedi.

RIDVAN’I TAKIMDA TUTMAK İSTEDİK

Ismael, genç yıldız Rıdvan Yılmaz'ın Rangers'a transfer olmasına ilişkin ise ; "Rıdvan'ı tutmak istedik. Ona, bu tempolu oyunumuzla, gençliğinin de etkisiyle uluslararası seviyede daha dikkat çekebileceğinden bahsetmiştim. Şu an herkes mutlu, muhtemelen sadece ben mutlu olmayabilirim şu anki durumdan. Aynı kaliteye sahip bizim sistemimize uyabilecek oyunculara bakıyoruz" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!