banner2

UEFA Avrupa Ligi Fenerbahçe - Sevilla maçı hangi tarihte, saat kaçta oynanacak? Fenerbahçe Sevilla maçı hakemi kim?

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi son 16 turunda Sevilla ile eşleşen temsilcimiz Fenerbahçe, Sevilla ile eşleşmişti. Fenerbahçe Sevilla maçının hakeminin kim olduğu merak ediliyor. Peki, Fenerbahçe - Sevilla maçı hangi tarihte, saat kaçta oynanacak? Fenerbahçe Sevilla maçı hakemi kim?

Spor 09.03.2023, 20:00 09.03.2023, 20:03
Abone ol
UEFA Avrupa Ligi Fenerbahçe - Sevilla maçı hangi tarihte, saat kaçta oynanacak? Fenerbahçe Sevilla maçı hakemi kim?

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi son 16 turunda hangi takımla eşleştiği merak ediliyordu. Sevilla ile eşleşen Fenerbahçe hakkında internette araştırma yapılıyor. Fenerbahçe - Sevilla maçı hangi tarihte olduğu merak ediliyor. Peki, UEFA Avrupa Ligi Fenerbahçe - Sevilla maçı hangi tarihte, saat kaçta oynanacak? Fenerbahçe Sevilla maçı hakemi kim? 

FENERBAHÇE - SEVİLLA MAÇI HAKEMİ KİM?

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi son 16 turunda eşleştiği Sevilla ile oynanacak olan maçın hakemi merak ediliyor. Maçın hakemi belli oldu. Fenerbahçe'nin Sevilla ile oynayacağı maçın hakemi Fransız François Letexier oldu.

FENERBAHÇE - SEVİLLA MAÇI HANGİ TARİHTE, SAAT KAÇTA OYNANACAK?

Fenerbahçe'nin 24 Şubat 2022 tarihinde UEFA Avrupa Ligi son 16 turu kurası çekildi. Sevilla ile eşleşen sarı-lacivertliler maçın ne zaman oynanacağı merak ediliyor. Merak edenler internete yönelerek, Fenerbahçe - Sevilla maçı hangi tarihte, saat kaçta oynanacak? Fenerbahçe - Sevilla maçı ne zaman? sorularına yanıt aranıyor. 

Fenerbahçe - Sevilla maçı 9 Mart'ta Ramón Sánchez Pizjuán Stadyumu'nda oynanacak.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!