banner2

Türkiye Hırvatistan maçının hakemi belli oldu mu? İşte Türkiye Hırvatistan maçının hakemi

Son dakika haberleri... A Milli Futbol Takımı'nın 2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri D Grubu ikinci maçında Hırvatistan ile Bursa'da oynayacağı karşılaşmayı yönetecek hakem merak ediliyor. Peki, Türkiye Hırvatistan maçının hakemi belli oldu mu? İşte Türkiye Hırvatistan maçının hakemi...  İ

Spor 26.03.2023, 12:50 26.03.2023, 12:52
Abone ol
Türkiye Hırvatistan maçının hakemi belli oldu mu? İşte Türkiye Hırvatistan maçının hakemi

Türkiye Hırvatistan maçının hakemi belli oldu mu sorusu bugün sıkça araştırılıyor. A Milli Futbol Takımı'nın 2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri D Grubu ikinci maçında Hırvatistan oynananacak kritik maçı yönetecek hakem belli oldu.

TÜRKİYE HIRVATİSTAN MAÇININ HAKEMİ KİM?

A Milli Futbol Takımı'nın 2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri D Grubu ikinci maçında Hırvatistan ile Bursa'da oynanacak olan kritik maçı İsveç Futbol Federasyonu'ndan Andreas Ekberg yönetecek.

TÜRKİYE HIRVATİSTAN NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda saat 21.45'te başlayacak olan maçta İsviçre Futbol Federasyonu'ndan Andreas Ekberg düdük çalacak. Ekberg'in yardımcılıklarını Fredrik Klyver ve Niklas Nyberg yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi Granit Maqedonci olacak.

Türkiye ile Hırvatistan arasında oynanacak mücadelenin Video Yardımcı Hakemleri de Almanya Futbol Federasyonu'ndan Christian Dingert (VAR) ile Mike Pickel (AVAR) olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!