Yandex Metrica

Sitede Ara

Türkiye Çekya'ya (Çek Cumhuriyeti) yenilirse üçüncü olursa gruptan çıkar mı? Türkiye en iyi grup 3.sü nasıl olur?

Türkiye Çekya'ya (Çek Cumhuriyeti) yenilirse üçüncü olursa gruptan çıkar mı? Türkiye en iyi grup 3.sü nasıl olur?

EURO 2024'te Türkiye gruptan çıkma şansını son maça bıraktı. Gürcistan'ı yenen ve ardından Portekiz'e yenilen A Milli Futbol Takımımız son olarak Çekya (Çek Cumhuriyeti) takımıyla karşılaşacak. Türkiye gruptan çıkmak için rakibinden en az 1 puan almak zorunda. Türkiye Çekya'ya (Çek Cumhuriyeti) yenilirse üçüncü olursa gruptan çıkar mı? soruları sorulurken Türkiye rakibine yenilirse turnuvada en iyi üçüncüler arasında yer alması halinde bir üst tura adını yazdırabilecek. Peki Türkiye en iyi grup 3.sü nasıl olur?

Spor

24.06.2024, 09:12

EURO 2024'te heyecan sürüyor. Türkiye ilk karşılaşmada Gürcistan'ı yenmeyi başardı. İkinci karşılaşmada ise Portekiz'e yenilen Türkiye gruptan çıkmak için son şansını son maça bıraktı. Türkiye F Grubunda Çekya ile karşılaşacak. 3 puanla 2. sırada yer alan Türkiye rakibinden 1 puan alması durumunda gruptan çıkmayı garantileyecek. Türkiye rakibine yenilmesi durumunda ise ikincilik şansını kaybedecek. Peki Türkiye Çekya'ya (Çek Cumhuriyeti) yenilirse üçüncü olursa gruptan çıkar mı? Türkiye en iyi grup 3.sü nasıl olur?

Dursun Özbek Dursun Özbek "şüpheli" sıfatıyla adliyede ifade verdi Haberi Görüntüle

TÜRKİYE ÇEKYA'YA (ÇEK CUMHURİYETİ) YENİLİRSE GRUPTAN ÇIKAR MI?

Türiye F Grubu'nda son maçına Çekya karşısında çıkacak. Gruplarda 3 puanla ikinci sırada yer alan A Milli Takımımız Çekya maçında rakibinden en az 1 puan alması durumunda adını bir üst tura yazdıracak. Çekya'ya yenilmesi durumunda ise turnuvada 4 grupta en iyi üçüncüler arasında yer alınıp alınmadığına bakılacak. 

Fenerbahçe'den çifte transfer bombası: Allan Saint-Maximin'e izin çıktı Merih Demiral yolda Fenerbahçe'den çifte transfer bombası: Allan Saint-Maximin'e izin çıktı Merih Demiral... Haberi Görüntüle

TÜRKİYE EN İYİ GRUP 3.SÜ OLABİLİR Mİ?

Türkiye 3 puana sahip ve bu puanla gruplarda en iyi 3. olma şansı devam ediyor ancak son hafta oyananacak karşılaşmaların sonuçları oldukça önemli. Türkiye'nin en iyi üçüncü olarak yoluna devam edip etmeyeceği son maçlardan çıkacak sonuçlara bağlı. Türkiye eğer rakibinden 1 puan alırsa gruptan doğrudan çıkacak. 

Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi rakibi kim olacak? İşte muhtemel rakipler Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi rakibi kim olacak? İşte muhtemel rakipler Haberi Görüntüle

TÜRKİYE PUAN DURUMU

1- Portekiz: 6 puan

2- Türkiye: 3 puan

3- Çekya: 1 puan

4- Gürcistan: 1 puan

Habere Tepki Ver

1

1

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Spor


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading