Yandex Metrica

Tugay Kerimoğlu futbola öyle bir döndü ki... İşte herkesi şok eden imza

Tugay Kerimoğlu futbola öyle bir döndü ki... İşte herkesi şok eden imza

Türk futbolunun sevilen isimlerinden Tugay Kerimoğlu, kariyerine Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde devam ediyor. Miracle Değirmenlik Spor Kulübü'nün sportif direktörlük pozisyonuna imza atan Kerimoğlu, yeni görevine yarın başlıyor.

Spor

09.05.2024, 12:04

Eski milli futbolcu Tugay Kerimoğlu, sürpriz bir kararla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti futbol takımlarından Miracle Değirmenlik Spor Kulübü'nün sportif direktörü olarak görev yapacak.

Tugay Kerimoğlu, kulüp başkanı Hakan Törehan ile yapılan görüşme sonrasında anlaşmaya vardı. Görüşmenin ardından KKTC'ye gidecek olan Kerimoğlu, resmi imzayı atarak görevine başlayacak.

Galatasaray'dan Serdar Dursun sürprizi! Harekete geçecek Galatasaray'dan Serdar Dursun sürprizi! Harekete geçecek Haberi Görüntüle

YENİ BİR BAŞLANGIÇ

Tugay Kerimoğlu'nun Miracle Değirmenlik Spor Kulübü'nde sportif direktör olarak görev alması, kariyerine farklı bir boyut kazandırırken, futbolseverlerin de dikkatini çekti.

Kerimoğlu'nun KKTC'ye yarın giderek resmi imzayı atması bekleniyor. Ardından, sportif direktörlük görevine hızla adapte olması ve kulüp için yeni projeler geliştirmesi bekleniyor.

Tugay Kerimoğlu'nun Türk futbolunda bıraktığı izlerin ardından, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde başlayacak yeni hikayesi merakla bekleniyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading