banner2

Trabzonspor'un olağan üstü genel kurulu yarın başlayacak! tek aday Ertuğrul Doğan!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor Kulübünün olağanüstü genel kurulu yarın başlayacak. Yarın başlayacak olan genel kurulda Ertuğrul Doğan tek aday olarak seçime girecek.

Spor 24.03.2023, 15:02 24.03.2023, 15:14
Abone ol
Trabzonspor'un olağan üstü genel kurulu yarın başlayacak! tek aday Ertuğrul Doğan!

Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor'da başkan yarın belli oluyor. Hayri Gür Spor Salonu'nda iki gün sürecek genel kurulda, kulüp asbaşkanı Ertuğrul Doğan, seçime tek başkan adayı olarak girecek. Genel kurulda, 9 bin 278 üyenin oy kullanması bekleniyor. Bordo-mavili kulübün 55 yıllık tarihinde 48. yönetim kurulu seçilecek. Yeni yönetim, 20 aylığına göreve getirilecek. Kongrenin saat 09.00'da başlayacak ilk gününde kulüp yönetim kurulunun idari ve mali raporları ile denetleme kurulu raporu görüşülecek. Daha sonra da yönetim kurulunun ibrası oylanacak. İkinci günde aynı saatte başlayacak genel kurulda, başkan adayı Ertuğrul Doğan'ın konuşmasının ardından üyeler sandık başına gidecek ve oy verme işlemi saat 16.00'da tamamlanacak.,

DOĞAN, DİVAN KURULUNU ZİYARET ETTİ

Trabzonspor başkan adayı Ertuğrul Doğan, yarın gerçekleşecek seçin öncesi divan kurulu başkanı Ali Sürmen ve üyelerine ziyarette bulundu.

BEN BU SOKAKLARDA BÜYÜDÜM

Ziyarette açıklamalarda bulunan Ertuğrul Doğan, kendisini bu şehrin evladı olarak benimsediğini kaydetti. Doğan, " Ben Trabzon'un sokaklarında büyüdüm, taraftar ne ister bilirim. Trabzonspor ekonomik olarak biraz sıkıntılı durumda bunu elbirliği ile atlatacağız. Bu camia her zaman şampiyonluğa oynamayı sever bunun içinde elimizden gelen herşeyi yapacağız".

Doğan'ın asil ve yedek yönetim kurulu listesinde şu isimler yer alıyor:


Asil Üyeler: Zeyyat Kafkas, Ali Haydar Gedikli, Sami Karaman, Kemal Ertürk, Serkan Kılıç, Nevzat Kaya, Faruk Hacıhaliloğlu, Yahya Karahasan, Taner Fikret Saral, Coşkun Öztürk, Ahmet Beşir, İbrahim Şahinkaya, Derviş Köz, Birhan Emre Yazıcı
Yedek Üyeler: Ceyhun Eskici, Hüseyin Ekşi, İmdat Yılmaz, Fatih Solak, Selim Burak Özdemir, Mustafa Atmaca, Ali Beyazlı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!