banner2

Totti İstanbul'a geldi! Efsane futbolcu dev sponsorluk anlaşmasına imza attı

Son dakika haberleri... Roma efsanesi Francesco Totti, İstanbul'a gelerek saç ekim kliniği Cosmedica ile iş birliği anlaşması imzaladı. İtalyan efsane basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Spor 30.11.2022, 16:17 30.11.2022, 17:02
Abone ol
Totti İstanbul'a geldi! Efsane futbolcu dev sponsorluk anlaşmasına imza attı

Efsane futbolcu Francesco Totti, İstanbul'da saç ekim kliniği ile iş birliği anlaşması imzaladı.

Cosmedica ile anlaşan Totti, firmanın kurucusu Doktor Levent Acar'ın da katılımıyla Mandarin Oriental Bosphorus Oteli'nde gerçekleştirilen toplantıda konuştu.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan efsane futbolcu, Katar'daki Dünya Kupası'na İtalya'nın katılamaması hakkında gelen bir soru üzerine 2006 Dünya Kupası'nı kazanan İtalya takımında yer alan Totti, "Alıştık. Dört yıl önceki Dünya Kupası'na da katılamamıştık." dedi.

Türkiye'de yeni arkadaşlar edindiğini belirten Totti, daha sık geleceğini belirterek İstanbul'u övücü sözler kullandı.

Türkiye'de takım çalıştırma hakkında ise Totti, şu an böyle bir düşüncesinin olmadığını ancak gelecekte bir fırsat olursa bunu düşünebileceğini söyledi.

NİHAT KAHVECİ'DEN TOTTI'YE SORU

Bu arada, eski milli futbolcu Nihat Kahveci de toplantıda Totti'ye soru sordu. Kahveci'nin 25 yıllık futbol kariyerini sadece Roma'da geçirdiğini hatırlatması ve kendisine gelen transfer tekliflerini reddetmesinin pişmanlığını yaşayıp yaşamadığını sorması üzerine Totti, "25 yıl benim en büyük zaferim, hiçbir pişmanlığım olmadı." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!