Yandex Metrica

DOLAR

33.06

%0.24 expand_less

EURO

36.08

%0.14 expand_less

ALTIN

2620.20

%2.02 expand_less

BIST

11136.96

%0.65 expand_less

BTC ($)

64696.28

%1.44 expand_less

Sitede Ara

TFF'den para alıyor mu? Hamit Altıntop'tan çok konuşulacak maaş sözleri

TFF'den para alıyor mu? Hamit Altıntop'tan çok konuşulacak maaş sözleri

Az Önce Konuştum Spor'a konuk olan Milli Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop, çarpıcı açıklamalara imza attı. Türkiye Futbol Federasyonu'nda 6 yıldır görev yaptığını ve bir kuruş dahi para almadığını belirten Hamit Altıntop, "60 ayımı dolduracağım. Bu işi gönüllü yapıyorum, kendi aracımı kullanıyorum, kendi telefonumu kullanıyorum. Para kazanmıyorum. Federasyon ile hiçbir sözleşmem yok." şeklinde konuştu.

Spor

31.05.2024, 15:32

Almanya'da düzenlenecek olan Avrupa Futbol Şampiyonası'na sayılı günler kalırken Milli Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop, Az Önce Konuştum Spor'un konuğu oldu. 

Milli Takım'ın şampiyonada büyük bir başarı elde edeceğini belirten Hamit Altıntop, çarpıcı açıklamalara imza attı.

Dzeko Fenerbahçe'den ayrılacak mı? Mario Branco resmen açıkladı Dzeko Fenerbahçe'den ayrılacak mı? Mario Branco resmen açıkladı Haberi Görüntüle

''İLK HEDEFİMİZ GRUPLARI GEÇMEK''

"Öncelikle oraya oraya katılmamız çok önemli, Hırvatistan'ın önünde lider katılmamız önemli.'' diyen Hamit Altıntop, ''Orada 3.5 milyon vatandaşımız var. Onları mutlu etmek istiyoruz. İlk hedefimiz grupları geçmek. Ondan sonra da kuraya göre şansımızı artırmak istiyoruz" derken turnuvanın favorisi anlamında "Son zamanlarda oyunu oturmuş Fransa ve İngiltere var. Ev sahibi Almanya ve Portekiz'i de küçümsememek lazım." ifadelerini kullandı.

Lazio'dan Beşiktaş'a Immobile cevabı! Soğuk savaş başlıyor Lazio'dan Beşiktaş'a Immobile cevabı! Soğuk savaş başlıyor Haberi Görüntüle

"KUNTZ KARARIMDAN PİŞMAN DEĞİLİM"

Görevde olduğu 6 yıl içinde Kuntz ve Montella ile çalıştığını ifade eden ve Alman teknik adamı getirdiği için pişman olmadığına dikkat çeken Hamit Altıntop "Kuntz kararımdan pişman değilim. Öyle bir dönemdi ki camiada çok fazla hoca yoktu. Yenilenme aşamasına girmemiz gerekiyordu. Kuntz doğru bir tercihti. Takımı gençleştirdik. Ferdi Kadıoğlu, Salih Özcan, Kenan Yıldız'ı milli takıma kazandırdık. Çok çok da artısı var bu durumun." dedi.

Son dakika: Fenerbahçe Cenk Tosun transferini resmen açıkladı Son dakika: Fenerbahçe Cenk Tosun transferini resmen açıkladı Haberi Görüntüle

"FEDERASYONDAN PARA KAZANMIYORUM"

Türkiye Futbol Federasyonu'nda 6 yıldır görev yaptığını ve bir kuruş dahi para almadığını belirten Hamit Altıntop, "60 ayımı dolduracağım. Bu işi gönüllü yapıyorum, kendi aracımı kullanıyorum, kendi telefonumu kullanıyorum. Para kazanmıyorum. Federasyon ile hiçbir sözleşmem yok." şeklinde konuştu.

Habere Tepki Ver

2

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Spor


Loading