Yandex Metrica

Sitede Ara

TFF'den para alıyor mu? Hamit Altıntop'tan çok konuşulacak maaş sözleri

TFF'den para alıyor mu? Hamit Altıntop'tan çok konuşulacak maaş sözleri

Az Önce Konuştum Spor'a konuk olan Milli Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop, çarpıcı açıklamalara imza attı. Türkiye Futbol Federasyonu'nda 6 yıldır görev yaptığını ve bir kuruş dahi para almadığını belirten Hamit Altıntop, "60 ayımı dolduracağım. Bu işi gönüllü yapıyorum, kendi aracımı kullanıyorum, kendi telefonumu kullanıyorum. Para kazanmıyorum. Federasyon ile hiçbir sözleşmem yok." şeklinde konuştu.

Spor

31.05.2024, 15:32

Almanya'da düzenlenecek olan Avrupa Futbol Şampiyonası'na sayılı günler kalırken Milli Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop, Az Önce Konuştum Spor'un konuğu oldu. 

Milli Takım'ın şampiyonada büyük bir başarı elde edeceğini belirten Hamit Altıntop, çarpıcı açıklamalara imza attı.

Beşiktaş durdurulamıyor! Şimdi de yeniden Steven Berghuis Beşiktaş durdurulamıyor! Şimdi de yeniden Steven Berghuis Haberi Görüntüle

''İLK HEDEFİMİZ GRUPLARI GEÇMEK''

"Öncelikle oraya oraya katılmamız çok önemli, Hırvatistan'ın önünde lider katılmamız önemli.'' diyen Hamit Altıntop, ''Orada 3.5 milyon vatandaşımız var. Onları mutlu etmek istiyoruz. İlk hedefimiz grupları geçmek. Ondan sonra da kuraya göre şansımızı artırmak istiyoruz" derken turnuvanın favorisi anlamında "Son zamanlarda oyunu oturmuş Fransa ve İngiltere var. Ev sahibi Almanya ve Portekiz'i de küçümsememek lazım." ifadelerini kullandı.

UEFA, Türk hakemlerini göreve çağırıyor! Konferans Ligi'nde tanıdık isimler... UEFA, Türk hakemlerini göreve çağırıyor! Konferans Ligi'nde tanıdık isimler... Haberi Görüntüle

"KUNTZ KARARIMDAN PİŞMAN DEĞİLİM"

Görevde olduğu 6 yıl içinde Kuntz ve Montella ile çalıştığını ifade eden ve Alman teknik adamı getirdiği için pişman olmadığına dikkat çeken Hamit Altıntop "Kuntz kararımdan pişman değilim. Öyle bir dönemdi ki camiada çok fazla hoca yoktu. Yenilenme aşamasına girmemiz gerekiyordu. Kuntz doğru bir tercihti. Takımı gençleştirdik. Ferdi Kadıoğlu, Salih Özcan, Kenan Yıldız'ı milli takıma kazandırdık. Çok çok da artısı var bu durumun." dedi.

Beşiktaş gözlerinin yaşına bakmayacak: 9 futbolcu yolcu Beşiktaş gözlerinin yaşına bakmayacak: 9 futbolcu yolcu Haberi Görüntüle

"FEDERASYONDAN PARA KAZANMIYORUM"

Türkiye Futbol Federasyonu'nda 6 yıldır görev yaptığını ve bir kuruş dahi para almadığını belirten Hamit Altıntop, "60 ayımı dolduracağım. Bu işi gönüllü yapıyorum, kendi aracımı kullanıyorum, kendi telefonumu kullanıyorum. Para kazanmıyorum. Federasyon ile hiçbir sözleşmem yok." şeklinde konuştu.

Habere Tepki Ver

2

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Spor


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading