banner2

TFF başkanı olacak mı? Rıdvan Dilmen sosyal medya hesabından cevap verdi!

Rıdvan Dilmen, hakkında çıkarılan TFF başkanlığı ve TFF yöneticiliğine dair söylentilerle ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Spor 02.06.2023, 00:26
Abone ol
TFF başkanı olacak mı? Rıdvan Dilmen sosyal medya hesabından cevap verdi!

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen hakkında çıkan TFF başkanlığı ve yöneticiliğiyle ilgili iddiaları yalanlarken, "TFF başkanlığı ve TFF yöneticiliği gibi söylentiler tamamen spekülasyon ve gerçek dışıdır" ifadelerini kullandı.

Rıdvan Dilmen'in yaptığı paylaşım şöyle:


"TAMAMEN SPEKÜLASYON"

"Merhaba arkadaşlar. Sezon hemen hemen bitti. Ben de sezonu kapadım ve tatile çıktım. Dolayısıyla çok önemli bir konu olmazsa yorum yazamayacağım. Bazı yerlerde bazı şeyler konuşulup yazılıyor! Ben, kendimle ilgili bir gelişme olursa siz değerli takipçilerimle paylaşırım. TFF başkanlığı veya TFF yöneticiliği gibi söylentiler tamamen spekülasyon ve gerçek dışıdır!

"SEÇİMLERLE İLGİM YOK"

Ben futbolu çocukluğumdan beri oyun olarak gördüm. Rabbim de bana ödül olarak yetenek verdi. Önce sporcu şimdi de futbol yorumcusu olarak hayatıma şükrederek ve mutlu şekilde devam ediyorum. Dolayısıyla TFF seçimleriyle uzaktan yakından bir ilgim yoktur; ilgili ve beklentisi olanları sorunudur!

Ben Allah nasip ederse sizlerle ekranlarda ve bu sayfamda futbol oyununu konuşmaya devam edeceğim. Tüm futbolseverlere barış içinde günler dilerim. Sağlıklı günler..."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!