banner2

TFF Başkanı Büyükekşi tarih verdi! Fenerbahçe ve Galatasaray bir hafta içinde iki kez karşılaşabilir

Fenerbahçe ve Galatasaray, 30 Aralık'ta Süper Kupa finalinde karşı karşıya gelebilir. İşte ayrıntılar...

Spor 27.09.2023, 15:05 27.09.2023, 18:46
Abone ol
TFF Başkanı Büyükekşi tarih verdi! Fenerbahçe ve Galatasaray bir hafta içinde iki kez karşılaşabilir

İstanbul, Türkiye - Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Süper Kupa finalinin tarihini belirlediğini açıkladı. Büyükekşi, canlı yayında yaptığı açıklamada, Süper Kupa finalinin 30 Aralık'ta oynanmasının planlandığını ifade etti. Bu gelişme, futbolseverler arasında büyük bir heyecan yarattı.

SÜPER KUPA 30 ARALIK'TA OYNANABİLİR

Başkan Büyükekşi'nin verdiği bilgilere göre, Süper Kupa finalinin oynanacağı yer için Suudi Arabistan ve Abu Dhabi gibi iki seçenek üzerinde duruluyor. Hem Fenerbahçe hem de Galatasaray, yurt dışında oynamaya sıcak baktıklarını belirtti. Bu, uluslararası bir arenada gerçekleşecek olan bu büyük mücadeleyi daha da heyecanlı kılıyor.

1 HAFTA İÇİNDE 2 BÜYÜK MAÇ

Eğer 30 Aralık tarihi onaylanırsa, Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarları için büyük bir sürpriz olacak. Çünkü Süper Kupa finali, Süper Lig'de 24 Aralık'ta karşı karşıya gelecek olan bu iki dev takımın bir hafta sonra ikinci kez karşı karşıya gelmesi anlamına geliyor. İşte bu büyük mücadelelerin tarihleri:

  • 24 Aralık: Fenerbahçe - Galatasaray (Süper Lig)
  • 30 Aralık: Fenerbahçe - Galatasaray (Süper Kupa Finali)

Bu tarihler, Türk futbolunu heyecanlandırmaya devam ediyor. Her iki maç da büyük bir rekabetin ve futbol tutkunlarının unutulmaz anlar yaşamasının habercisi gibi görünüyor. Futbolseverler, Süper Kupa finali için heyecanla tarihleri bekliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!