banner2

Terim yeniden Florya'da

Galatasaray'da yapılan seçimli olağan genel kurul sonrası başkan seçilen Burak Elmas, Fatih Terim ile yeniden anlaştıklarını açıkladıktan sonra tecrübeli hoca bu sabah ilk antrenmana çıktı.

Spor 21.06.2021, 11:39 21.06.2021, 17:56
Abone ol

Eski başkan Mustafa Cengiz'in çalışmak istemediği Fatih Terim, Galatasaray'ın yeni sezon açılış antrenmanına katılamamıştı.

Yardımcı hoca Selçuk İnan eşliğinde çalışan Sarı-kırmızılı ekip, 19 Haziran günü yapılan seçimli olağan genel kurul sonrası başkan seçilen Burak Elmas'ın Terim ile yola devam etmek istemesinin ardından 67 yaşındaki teknik adam Bodrum'daki tatilini sonlandırıp, bu sabah Florya'ya geldi.

Futbolcular tarafından alkışlarla karşılanan Terim,oyuncuların hepsiyle tek tek tokalaşarak, "Hayırlı olsun hepimize" ifadesini kullandı.

Fatih Terim, daha sonra antrenörler Selçuk İnan ile Necati Ateş'ten bilgi aldı. Galatasaray'da sözleşmesi sona eren ve yeni sezonda devam etmesi beklenen kaptan Arda Turan da antrenmanı takip etti.

Takımıyla ilk antrenmana çıkan Terim'in neşeli hali dikkatlerden kaçmadı. Yeni bir ekip oluşturması beklenen Fatih Terim'in yardımcı antrenör ekibinde Selçuk İnan ve Necati Ateş yer alıyor. Ekibe yeni isimlerinde katılacağı öğrenildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!