Yandex Metrica

Sitede Ara

Terim, Bodrumspor'u satın alacak mı ? Kulüpten resmi açıklama geldi

Terim, Bodrumspor'u satın alacak mı ? Kulüpten resmi açıklama geldi

Galatasaray efsanesi Teknik direktör Fatih Terim'in, Spor Toto 1. Lig ekibi Bodrumspor'u satın alacağı kamuoyunda iddia edilmişti. Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, kulübün sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı.

Spor

07.03.2024, 23:57

Galatasaray'daki teknik direktörlük görevinden Ocak 2022'de ayrılan ve o tarihten beri takım çalıştırmayan Fatih Terim'in kulüp sahibi olacağı iddia edilmişti. 69 yaşındaki Türk futbol efsanesi için yaşadığı Bodrum'un bu sezon Spor Toto 1. Lig'e yükselen takımı Bodrumspor'u satın alacağı gündeme geldi.TGRT HABER'de yayınlanan "Stüdyoda Futbol" yorumcusu Tahir Kum, sosyal medyada yer alan iddiaları doğrulayarak "Fatih Terim, Bodrumspor'u satın almak için girişimlere başladı" ifadesini kullandı.

Bodrumspor'da Fatih Terim iddiası - Futbol Haberleri

Beşiktaş istiyordu Trabzonspor devreye girdi: Menajeri ile görüşmeler başladı Beşiktaş istiyordu Trabzonspor devreye girdi: Menajeri ile görüşmeler başladı Haberi Görüntüle

BODRUMSPOR BAŞKANI İDDİALARI YALANLADI

Bu iddiaların ardında Bodrumspor Başkanı Rıza Karayaka açıklamalarda bulundu. Karayaka yaptığı açıklamada "Bize gelen bir şey yok. Biz de internetten öğrendik. Önümüzde önemli maçlar var. Biz, maçlarımıza odaklandık." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading