banner2

Tek bir paylaşım bile yapmadı! Cristiano Ronaldo'ya Türk takipçisinden yorum: Sana olan sevgimiz de enkaz altında kaldı

Asrın felaketi olarak nitelen merkezi Kahramanmaraş olan 7.7 ve 7.6 şiddetlerindeki depremlerin ardından tüm Türkiye yasa boğuldu. Dünyanın dört bir tarafından gelen destek mesajları ile Türkiye'nin yaralarına merhem olundu. Durum böyleyken tüm dünyada bağış yardımları ile de tanılan Cristiano Ronaldo, depreme dair tek bir paylaşımda bile bulunmadı. Türk takipçisi tarafından sosyal medyanın gündemine oturacak cinsten bir yorum geldi. Detaylar haberimizde...

Spor 19.02.2023, 12:16 19.02.2023, 16:43
Abone ol
Tek bir paylaşım bile yapmadı! Cristiano Ronaldo'ya Türk takipçisinden yorum: Sana olan sevgimiz de enkaz altında kaldı

Asrın felaketi olarak nitelen merkezi Kahramanmaraş olan 7.7 ve 7.6 şiddetlerindeki depremlerin ardından tüm Türkiye yasa boğuldu. Dünyanın dört bir tarafından gelen destek mesajları ile Türkiye'nin yaralarına  merhem olundu. Durum böyleyken tüm dünyada bağış yardımları ile de tanılan Cristiano Ronaldo, depreme dair tek bir paylaşımda bile bulunmadı. Türk takipçisi tarafından sosyal medyanın gündemine oturacak cinsten bir yorum geldi. 

Cristiano Ronaldo, sosyal medya hesabından paylaştığı sevinç anılarına dair Türk bir takipçisinin yaptığı yorum sosyal medyada gündem oldu. Yapılan yorum ise şu şekilde, "Biz senin oynadığın futbol kadar karakterini ve duruşunu da sevdik. Deprem felaketine sessiz kalman ve abartılı sevinçlerini gözümüze gözümüze sokmanla sana olan sevgimiz de enkaz altında kaldı." dedi.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİLER GELDİ

Türkiye'deki hayranlarını fazlasıyla kızdıran Portekizli yıldız için  tepkiler peş peşe geldi. Bazı sosyal medya kullanıcıları yıldız futbolcuyu linç yağmuruna tuttu.

"SANA OLAN SEVGİMİZ DE ENKAZ ALTINDA KALDI"

Ronaldo'ya bir Türk takipçisinin yaptığı açıklama şu şekilde, "Biz senin oynadığın futbol kadar karakterini ve duruşunu da sevdik. Ancak 40 bin insanımızın hayatını kaybettiği deprem felaketine sessiz kalman ve abartılı sevinçlerini gözümüze gözümüze sokmanla sana olan sevgimiz de enkaz altında kaldı. Türk insanı yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmaz." yorumu sosyal medyada gündem oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!