Yandex Metrica

Tadic'ten Mourinho için çarpıcı sözler

Tadic'ten Mourinho için çarpıcı sözler

Euro 2024 C Grubu'ndaki ilk maçında Sırbistan, İngiltere'ye karşı 1-0'lık bir yenilgi aldı. Maçın ardından Sırbistan Milli Takımı Kaptanı ve Fenerbahçe'nin önemli oyuncularından Dusan Tadic, TRT Spor'a özel açıklamalarda bulundu.

Spor

17.06.2024, 16:43

Dusan Tadic, yaptığı açıklamalarda Jose Mourinho'nun takımın başına geçmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Tadic "Jose Mourinho'nun gelmesiyle çok iyi bir takım olacağız." sözleriyle vurgulayan Tadic, Mourinho'nun futbol dünyasındaki saygınlığını ve başarılarını överek, takımın geleceğine olan inancını paylaştı.

Van Dijk, Barış Alper'i tasvirlemeye çalıştı: Ele avuca sığmıyor, bizi çok zorladı Van Dijk, Barış Alper'i tasvirlemeye çalıştı: Ele avuca sığmıyor, bizi... Haberi Görüntüle

İNGİLTERE MAÇININ DEĞERLENDİRMESİ

Tadic, İngiltere maçında yeterince alan bulmalarına rağmen şanssız olduklarını belirtti. Maçı kazanabilecek durumda olduklarını söyleyen Tadic, bir sonraki karşılaşma olan Slovenya maçına odaklandıklarını ifade etti.

Kendini sürekli hazır tutmak için çalıştığını belirten Tadic, futbolun yüksek bir disiplin gerektirdiğini ve her zaman fit kalmanın önemine dikkat çekti.

Copa America'da skandal maç: Yıldız futbolcu, tribüne çıkıp taraftarları yumrukladı Copa America'da skandal maç: Yıldız futbolcu, tribüne çıkıp taraftarları yumrukladı Haberi Görüntüle

MOURINHO'YA HOŞ GELDİN MEASJI

Son olarak, "Jose Mourinho ile ilgili ne söylenebilir ki? Futbol dünyasının en iyi teknik direktörlerinden biri. Çok çok iyi bir takım olacağız. Hoş geldin diyorum Mourinho'ya." diyerek sözlerini bitiren Tadic, Sırp futbolseverlerin ve takım arkadaşlarının da büyük beklentileri olduğunu ima etti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading