banner2

Tacizden kovulan efsane isimden olay açıklama!

Son dakika haberleri... Arsenal, Barcelona ve Ajax gibi devlerin forması giyen Marc Overmars'ın adı cinsel tacize karıştı. Ajax'ta futbol direktörü olarak çalışan Overmans, yaşanan olaylar sonrası kulüple iletişimi kesildi.

Spor 07.02.2022, 15:00 07.02.2022, 15:01
Abone ol
Tacizden kovulan efsane isimden olay açıklama!

Hollanda'nın köklü takımlarından Ajax'ın futbol direktörü olan Marc Overmars'ın görevine son verildi.

Kulüpte çalışan bir kadın personele cinsel içerikli bir mesaj atan efsane futbolcunun kulüple ilgili tüm bağları koparıldı.

Yaşanan skandal olay sonrası konuşan Ajax yöneticisi Edwin Van der Sar, Overmars'ın mükemmel bir yönetici olduğunu ama bu tarz bir olayla anılan birinin takımda tutmama kararı aldıklarını açıkladı.

OVERMARS: UTANIYORUM

Ajax'tan gönderilen Marc Overmars, ayrılığın ardından pişman olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı:

"Utanıyorum. Geçen hafta davranışlarımın ve bunun başkalarına nasıl etki ettiğine dair haberlerle karşı karşıya kaldım. Ne yazık ki bunlarla sınırı aştığımın farkına varamamıştım ama bu durum, bugünlerde benim için netleşti. Aniden büyük bir baskı hissettim. Özürlerimi sunuyorum. Özellikle benim pozisyonumdaki biri için bu davranışın mazereti olamaz. Bunu şimdi fark ediyorum ama çok geç. Ajax'tan ayrılmaktan başka bir seçenek göremiyorum. Bunda benim özel durumum büyük bir etki yaratıyor. Bu yüzden herkesten beni ve ailemi rahat bırakmalarını talep ediyorum."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!