banner2

Süper yetenek Arda Güler'den mesaj var: Taraftarımız sürekli beni destekliyor

Kasımpaşa'yı 5-1 yenen Fenerbahçe'de Valencia tam 4 golle yıldızlaştı. Valencia, 17 yaşındaki süper yetenek Arda Güler'le birlikte maçı değerlendirdi.

Spor 29.01.2023, 22:43 29.01.2023, 22:54
Abone ol
Süper yetenek Arda Güler'den mesaj var: Taraftarımız sürekli beni destekliyor

Fenerbahçe'nin Kasımpaşaspor'u 5-1 yendiği maçta Enner Valencia 4 golle yıldızlaştı. Yayıncı kuruluş BeinSports'a maç sonrası yaptığı açıklamada Valencia, "Dün, eşim ve çocuklarımla hiçbir maçta 4 gol atamadığımdan konuştuk. Bugün 4 gol attım. Bugün eve gidip hemen 'Bir maçta hiç 5 gol atmadım' diyeceğim ki 5 gol atabileyim" dedi. 

Valencia'nın 4 golün mutluluğunu doyasıya yaşadığı görülürken uzun bir aranın ardından Teknik Direktör Jorge Jesus'un ilk 11'de yer verdiği 17 yaşındaki süper yetenek Arda Güler de yaptığı açıklamada taraftara teşekkür etti. Arda şunları söyledi:

"Valencia'yı tebrik ediyorum, 4 gol attı. Kazanmak çok önemliydi. Takım olarak çok emek verdik ama onun hakkını vermemiz lazım. 4 gol attı. Taraftara çok teşekkür ediyorum. Sürekli beni destekliyorlar. Bunun karşılığını vermek için çalışıyorum."

ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

Valencia ve Arda'nın ardından yaptığı açıklamada kaleci Altay Bayındır ise takımda zaman zaman iniş-çıkışlar olabileceğini ancak bu durumun sorun edilmemesi gerektiğini belirterek şunları söyledi:

"Bilen de var, bilmeyen de var. Çok konuşan da var, bildiklerini çok fazla sarf etmeyen var. Birlik ve bütün olduğumuz zaman iyiyiz. Bazen kırılmalar oluyor. Takımın kaptanı olarak, efsane futbolcularıyla oynamış biri olarak takımla konuşuyorum. Fenerbahçe'yi seven insanların da bizi desteklemesini istiyoruz. Biz sahada mücadele edeceğiz. Fenerbahçe'yi gönülden seven insanların da bizi dışarıdan desteklemelerini istiyoruz. Kim ne konuşursa konuşsun, ne yazarsa yazsın biz elimizden geleni yapacağız."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!