banner2

Super Bowl nedir, ne zaman yayınlanacak? Türkiye'de Super Bowl hangi kanalda, saat kaçta?

NFL'de şampiyon Super Bowl maçıyla belli olacak. Sosyal medya kullanıcıların merak ettiği Super Bowl nedir, ne zaman yayınlanacak? Türkiye'de Super Bowl hangi kanalda, saat kaçta? sorularının yanıtlarını sizler için derledik.

Spor 13.02.2022, 12:27 13.02.2022, 12:35
Abone ol
Super Bowl nedir, ne zaman yayınlanacak? Türkiye'de Super Bowl hangi kanalda, saat kaçta?

Dünyanın en çok izlenen organizasyon Super Bowl hakkında araştırmalar yapılıyor. Peki, Super Bowl nedir, ne zaman yayınlanacak? Türkiye'de Super Bowl hangi kanalda, saat kaçta? İşte detaylar...

SUPER BOWL NEDİR?

Super Bowl, ABD'de her yıl düzenlenen Amerikan futbolu ligi National Football League (NFL? şampiyonluk maçıdır. Super Bowl'da National Football Conference şampiyonu ile American Football Conference şampiyonu karşı karşıya gelir. Maçların tarihlerini belirtmek için oynandığı yıl yerine, Super Bowl şampiyona sayısı Roma rakamları ile ifade edilir. Bu yıl Super Bowl LVI düzenlenecek.

SUPER BOWL NEREDE OYNANACAK?

Super Bowl LVI, Super Bowl organizasyonunun 56.sıdır. Super Bowl 13 Şubat 2022 tarihinde ABD'deki Kaliforniya eyaleti Los Angeles'daki SoFi Stadyumunda oynanacak.

SUPER BOWL HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Super Bowl, S Sport kanalından canlı ve şifreli olarak yayınlanacak.

SUPER BOWL SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Super Bowl 13 Şubat Türkiye saatine göre 02.30'da başlayacak. 

SUPER BOWL’DA TÜRK HAVA YOLLAR (THY) DETAYI

Türk Hava Yolları (THY) süper kıta Pangea’dan esinlendiği yeni reklam filmini yayınladı. Morgan Freeman’ın rol aldığı yeni reklam filmi dünyanın tek bir kıt olduğu zamanı konu alıyor. “Pangea” isimli reklam filmi 13 Şubat Pazar günü yayınlanacak 56. Super Bowl’da gösterilecek.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat “Dünyanın en çok izlenen spor etkinliği “Super Bowl”da altıncı kez yer almaktan dolayı mutluyuz. Bu organizasyonda yer alan tek Türk markası olarak ülkemizi küresel ölçekte gururla temsil ediyoruz’’ ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!