banner2

Stefan Kuntz, Melissa Vargas'ın erkek kardeşini A Milli Futbol Takımı'na almak istedi!

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Stefan Kuntz, sponsorluk anlaşması imza töreninde A Milli Kadın Voleybol Milli Takımı'nın 2023 Avrupa Şampiyonası zaferi hakkında konuşurken, Melissa Vargas hakkında esprili bir açıklama yaptı. Kuntz, "Melissa Vargas'a sormak lazım acaba erkek kardeşi var mı?" diyerek espri yaptı ve bu espriyle onun gibi bir oyuncunun milli futbol takımında olmasını temenni ettiğini ima etti.

Spor 04.09.2023, 17:37 04.09.2023, 17:42
Abone ol
Stefan Kuntz, Melissa Vargas'ın erkek kardeşini A Milli Futbol Takımı'na almak istedi!

Stefan Kuntz, sponsorluk anlaşması imza töreninde A Milli Kadın Milli Voleybol Takımı'nın 2023 Avrupa Şampiyonası zaferi hakkında konuşurken Melissa Vargas'ı övdü. Ancak esprili bir şekilde, "Melissa Vargas'a sormak lazım acaba erkek kardeşi var mı?" diyerek espri yaptı ve onun gibi bir oyuncunun takımında olmasını temenni etti.

YABANCI HOCALARA GÜVEN

Ayrıca, yabancı teknik antrenörlere olan eleştiriye de değinen Kuntz, A Milli Kadın Voleybol Milli Takımı'nın şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan yabancı teknik direktör Daniele Santarelli'ye övgülerde bulundu. Kuntz, yabancı teknik direktörlere güven duyulması gerektiğini belirtti ve Voleybol Milli Takımı'nın başarısının bu güvenin bir göstergesi olduğunu söyledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!