Sportif direktör transferi doğruladı! İtalyan devinden Attila Szalai için dudak uçuklatan rakam

Son dakika haberleri... Fransız ekibi Rennes, Min-Jae'nin yerine 19 Milyon Euro'ya Bologna'dan Arthur Theate'yi aldı. Bologna ise Attilla Szalai'nin transferi için araştırmalara başladı. İtalyan ekibi Szalai için kesenin ağzını açtı.

Spor 02.08.2022, 07:59 02.08.2022, 08:53
Abone ol
Sportif direktör transferi doğruladı! İtalyan devinden Attila Szalai için dudak uçuklatan rakam

Fenerbahçe'de İtalya Serie A ekiplerinden Napoli'ye transfer olan Kim Min Jae'den sonra Attila Szalai'ye de talip var. 

BOLOGNA'NIN GÜNDEMİNDE

Bologna Kulübü, transfer döneminde kadrosunu bir stoperle güçlendirmek istiyor. İtalyan ekibinin transfer gündeminde Fenerbahçe'nin Macar stoperi Attila Szalai olduğu öğrenildi. Rennes, Min-Jae'nin yerine 19M€'ya Bologna'dan Arthur Theate'yi aldı. Bologna ise Attilla Szalai'nin transferi için araştırmalara başladı.

SPORTİF DOĞRULADI

Bologna Sportif Direktörü Marco Di Vaio, stoperleri Arthur Theate’nin Rennes’e gitmesinden sonra hızlıca transfer yapacaklarını ifade etti. Bologna’nın yöneticisi, Attila Szalai ismini doğrulayarak transfer listelerinde olduğunu bildirdi.

12 MİLYON EURO

Attila Szalai'nin transferi için yakında zamanda İstanbul'a gelmeyip planlayan İtalyan yöneticiler, Macar stoper için kesenin ağzını açtı. İtalyanlar,  Attila Szalai için Fenerbahçe'ye 12 milyon Euro'luk bir teklif yapmaya hazırlanıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!