Yandex Metrica

Sitede Ara

Sosyal medya bunu konuşuyor: Şenol Güneş Salih Uçan'la neden tartıştı? Maç sonu ilginç görüntüler

Sosyal medya bunu konuşuyor: Şenol Güneş Salih Uçan'la neden tartıştı? Maç sonu ilginç görüntüler

Süper Lig'de 3. haftanın erteleme maçında Adana Demirspor ile Beşiktaş karşı karşıya geldi. Adana Demirspor'un 4-2 galip geldiği maçın bitiminde Şenol Güneş'le Salih Uçan arasında yaşanan gerginlik skorun önüne geçti.

Spor

23.01.2024, 22:24

Adana Demirspor ile Beşiktaş, Trendyol Süper Lig'de 3. haftanın erteleme maçında karşı karşıya geldi. Büyük bir mücadeleye ve heyecana sahne olan karşılaşmada kazanan taraf Adana Demirspor oldu. Yeni Adana Stadyumu'nda oynanan müsabaka, ev sahibi ekibin 4-2'lik üstünlüğüyle sonuçlandı. 

Kahin Arda Güler'in Çekya maçından sonra Avusturya kehaneti de tuttu! Kahin Arda Güler'in Çekya maçından sonra Avusturya kehaneti de tuttu! Haberi Görüntüle

MAÇ SONU ORTALIK KARIŞTI

Karşılaşmanın son düdüğünün gelmesinin ardından iki takım futbolcuları ve teknik ekipler birbirini tebrik etti. Beşiktaşlı Salih Uçan'ın Adana Demirspor Futbol Direktörü Gökhan Öztürk ile sarıldığı esnada teknik direktör Şenol Güneş, oyuncusunu tuttu ve soyunma odasına göndermek istedi.

O esnada Uçan, arkasına dönüp baktı ve hocasının olduğunu görünce şaşırdı. Güneş ise öğrencisini iterek soyunma odasına göndermeye çalıştı. Salih Uçan'ın da hocasına cevap vermeye çalıştığı görüldü ancak o sırada Beşiktaş teknik heyeti araya girerek deneyimli futbolcuyu soyunma odasına götürdü.

Şenol Güneş ile Salih Uçan arasında yaşanan gerginlik, sosyal medyanın gündemine oturdu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading