banner2

Son dakika: Brezilya'nın efsanesi Fenerbahçe ile görüştü! Jorge Jesus detayı taraftarları çıldırttı

Brezilya futbolunun efsane ismi dün akşam saatlerinde İstanbul'da Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus ile bir araya geldi.

Spor 25.01.2023, 16:17
Abone ol
Son dakika: Brezilya'nın efsanesi Fenerbahçe ile görüştü! Jorge Jesus detayı taraftarları çıldırttı

Brezilya futbolunun efsane ismi dün akşam saatlerinde İstanbul'da Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus ile bir araya geldi. İkili bir araya geldikleri mekanda objektiflere poz verdi. Futbolseverler, çekilen fotoğrafın sosyal medyaya düşmesi sonrasında, "Jesus, Brezilya Milli Takımı'na mı gidecek?" sorusunu yeniden sorgulamaya başladı.

Brezilya futbolunun efsane ismi Rivaldo, İstanbul'a geldi. Tecrübeli futbol adamı, Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus ile bir araya geldi. İkili buluştukları mekanda objektifere de poz verdi.

Rivaldo görüşme sonrasında, "Jorge Jesus ile ilgili geçmişte çok güzel şeyler duymuştum. Bugün tanışma fırsatı buldum, harika bir teknik direktör ve insan olduğunu gördüm. Alçakgönüllü ve samimi biri." ifadelerini kullandı.

Rivaldo'nun İstanbul'a gelip Jorge Jesus ile bir araya gelmesi ve Portekizli teknik adam ile ilgili olumlu cümleler kullanması "Jesus, Brezilya Milli Takımı'na mı gidecek" sorusunu yeniden sorgulatmaya başladı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!