Son dakika: Ahmet Ağaoğlu'ndan rezerv lig ve transfer açıklaması

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, rezerv lig kurulmasının TFF Yönetim Kurulu'ndan geçtiğini söyledi. Ağaoğlu transfer çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada, "2 oyuncu ile görüşmelerimiz devam ediyor. Bu oyuncular, hazırlık kampımıza 9 Temmuz'da katılacaklardır" dedi.

Spor 25.06.2022, 11:49
Son dakika: Ahmet Ağaoğlu'ndan rezerv lig ve transfer açıklaması

Geride bıraktığımız sezonu şampiyon olarak tamamlayan Trabzonspor'da Başkanı Ahmet Ağaoğlu, olağan divan genel kurul toplantısında açıklamalarda bulundu.

''İKİ OYUNCU İLE GÖRÜŞMELERİMİZ DEVAM EDİYOR''

Yeni sezon hazırlıklarıyla ilgil Ahmet Ağaoğlu, "Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek bir kadronun oluşturulmasından ziyade ekonomik ve en iyi mücadeleyi vereceğimiz bir kadro kuracağız. Bugün itibarıyla hem hocamız hem izleme ekibimizin belirlemiş olduğu 2 oyuncu ile görüşmelerimiz devam ediyor. Bu oyuncular, hazırlık kampımıza 9 Temmuz'da katılacaklardır." açıklamasında bulundu.

REZERV LİG AÇIKLAMASI

Rezerv takım liginin TFF Yönetim Kurulu'ndan geçtiğini söyleyen Ahmet Ağaoğlu, "Uzun süren bir çalışmamız vardı bizim. Trabzonspor'un öncülüğünü yaptığı her federasyon ve yönetim kurulu toplantısıda ifade ettiğim B takım mümkün olmuyorsa rezerv takım liginin kurulmasıydı. Bu doğrultuda yeni federasyon başkanımız ve yönetimiyle gerçekleştirdiğimiz görüşmelerde, kendisinin bu konuda kararlı olduğunu ve rezerv ligin yönetim kurulundan geçirildiğini büyük bir mutlulukla öğrendik." dedi.

TRABZONSPOR'UN BORCU BELLİ OLDU

Öte yandan olağan divan genel kurul toplantısında Trabzonspor'un net borcunun 1 milyar 922 milyon 815 bin 640 TL olduğu açıklandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!