Yandex Metrica

Sitede Ara

Siyonistlere kırmızı kart! İskoçya-İsrail maçında eşi benzeri görülmemiş protesto

Siyonistlere kırmızı kart! İskoçya-İsrail maçında eşi benzeri görülmemiş protesto

Avrupa Kadınlar Futbol Şampiyonası Elemeleri'nde İskoçya ile karşılaşan İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları protesto edildi. İskoçya'nın Glasgow kentindeki Hampden Park'ta dün oynanan karşılaşma öncesi Filistin destekçisi bir kişi, "İsrail'e kırmızı kart" yazılı tişörtle sahaya girdikten sonra kendini kaleye zincirledi.

Spor

01.06.2024, 22:48

ABD başta olmak üzere birçok ülkenin desteğini arkasına alarak dünyada eşi benzeri görülmemiş bir soykırıma imza atan İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları acımasızca devam ediyor.

Hedef gözetmeksizin her yeri bombalayan çocuk, kadın, yaşlı demeden herkesi öldüren İsrail güçleri, şu ana kadar 36 bine yakın masum Filistinliyi katletti. 8 aydan bu yana Gazze'yi bombalayan İsrail ordusu, 79 binden fazla kişiyi de yaraladı.

Yerinden edilmiş 1,5 milyon insanın yaşadığı Refah kentine geniş kapsamlı operasyon hazırlığı içerisinde olan İsrail, dünya kamuoyunun ateşkes çağırlarına kulağını tıkarken bebek katili Netanyahu ve zorba ordusu her yerde protesto ediliyor.

Fenerbahçe'den Cenk Tosun'a resmi teklif Fenerbahçe'den Cenk Tosun'a resmi teklif Haberi Görüntüle

İSRAİL'E KIRMIZI KART

Avrupa Kadınlar Futbol Şampiyonası Elemeleri'nde İskoçya ile karşılaşan İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları protesto edildi. İskoçya'nın Glasgow kentindeki Hampden Park'ta dün oynanan karşılaşma öncesi Filistin destekçisi bir kişi, "İsrail'e kırmızı kart" yazılı tişörtle sahaya girdi.

Montella'nın taktiğini Ancelotti'ye önerdiler! İspanyolların Arda Güler şaşkınlığı Montella'nın taktiğini Ancelotti'ye önerdiler! İspanyolların Arda Güler şaşkınlığı Haberi Görüntüle

KENDİSİNİ KALE DİREĞİNE ZİNCİRLEDİ

Kendisini kale direğine zincirleyen Filistin destekçisi, polis müdahalesi ssonrası sahadan çıkarıldı. Stadın önünde ise karşılaşma boyunca yüzlerce kişinin katılımıyla Filistin'e destek gösterisi düzenlendi.

Habere Tepki Ver

3

1

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Spor


Loading