Yandex Metrica

Şenol Güneş'ten ilginç öneri! 'Keşke yeşil kart olsaydı'

Şenol Güneş'ten ilginç öneri! 'Keşke yeşil kart olsaydı'

TFF'nin yaz semineri açılış törenine katılan Şenol Güneş yeni bir öneride bulundu.

Spor

23.01.2024, 17:44

Hakemlere tavsiyelerde bulunan A Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş, "İnandığınız yolda gidin, cesur olun, korkmayın. VAR'a güvenerek değil. Kendinize güvenerek maç yönetin. VAR sizin analiziniz olsun. Sizi geliştirsin. VAR'a bağlı kalırsanız gerçek değerinizi gösteremezseniz" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'da kadro netleşiyor! İşte gidecek isimler... Galatasaray'da kadro netleşiyor! İşte gidecek isimler... Haberi Görüntüle

YEŞİL KART ÖNERİSİ

Futboldaki mevcut sisteme yeni bir öneride bulunan Güneş, "Keşke itiraz eden oyuncuları 3-5 dakika kenara alıp cezalandırmak için gösterebileceğimiz bir yeşil kart olsa. Çünkü itirazla zaman kazanıyorlar. Sahaya çıkan futbolcu futbol oynayacak, hakem maçı yönetecek. Bu herkesi keyiflendirir" değerlendirmesinde bulundu.

Allan Saint Maximin'den art arda paylaşımlar geldi Allan Saint Maximin'den art arda paylaşımlar geldi Haberi Görüntüle

OYUN HIZINI HAKEMLER BELİRLİYOR

Hakemlerin futbolun hızlanmasında etkin bir rol oynadığını aktaran Şenol Güneş,  “Liglerin, futbolun daha hızlı oynanması için oyun yönetiminde bir takım değişiklikler olduğunu düşünüyorum. Hızlı oynayan takımlara hakemlerin izin verdiğini görüyorum. Topun daha çok oyunda kalması ve hızlı oynanması için size büyük iş düşüyor" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading