banner2

Şenol Güneş'ten Onur Kıvrak'a sert yanıt: Cehalet!..

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, siyah-beyazlı takımla anlaşmasının ardından kendisine sosyal medya üzerinden göndermede bulunan eski öğrencisi Onur Recep Kıvrak'a yanıt verdi.

Spor 30.10.2022, 21:29 30.10.2022, 21:42
Abone ol
Şenol Güneş'ten Onur Kıvrak'a sert yanıt: Cehalet!..

Şenol Güneş'in Beşiktaş ile anlaşmasının ardından tecrübeli hocanın Trabzonspor'dan eski öğrencisi Onur Recep Kıvrak sosyal medya üzerinden ilginç bir paylaşıma imza atmıştı. Eski milli file bekçisi Güneş'e gönderme ile "Bir kalbe iki sevda sığmaz" ifadelerini kullanmıştı. Onur Kıvrak'ın bu sözlerine Güneş'ten yanıt geldi.

"AŞK HEVESİN GEÇENE, SEVDA NEFESİN BİTENE KADAR..."

Güneş, 5-2 kazahndıkları maçın ardından yaptığı açıklamada Beşiktaş taraftarlarının kendisine gösterdiği sevgiye karşılık kendisini borçlu hissettiğini anlatarak, "Hiçbir parayla bunu satın alamazsınız. Bunu size gösteriyorlarsa borçlu hissedersiniz. Adım çok geçiyordu, akşam üstü başkan çağırdı gitti. Bu taraftara karşı korkum vardı. 'Gelsem mi gelmesem mi' diye düşünüyordum. İlk defa korktuğumu hissettim çünkü bu sevgiyi kaybeder miyim diye endişelendim. Aşk hevesin geçene kadar, sevda nefesin bitene kadar. Trabzon'da da bunu yaşadım. Beşiktaş'ı da seviyorum. İki tane olmaz diyorlar. Profesyonellikle cehaletin ayrı olduğunu bilmeyenler bunun böyle değerlendiriyorlar" değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!