Yandex Metrica

Sitede Ara

Semih Kılıçsoy evini terk etti! Tesislerde kalıyor

Semih Kılıçsoy evini terk etti! Tesislerde kalıyor

Beşiktaş'ın genç yeteneği Semih Kılıçsoy, kulübün dergisine verdiği röportajda, futbolculuk kariyeri ve Beşiktaş'a olan bağlılığı hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Spor

20.05.2024, 22:06

Semih Kılıçsoy, Beşiktaş'ın gelecek vaat eden genç yıldızlarından biri olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Beşiktaş Dergisi'ne verdiği röportajda, futbolculuk kariyeri ve kulübe olan bağlılığı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

18 milyon Euro buhar oldu! Gedson Fernandes Beşiktaş'ın elinde kaldı 18 milyon Euro buhar oldu! Gedson Fernandes Beşiktaş'ın elinde kaldı Haberi Görüntüle

SEMİH KILIÇSOY: KALICI OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUM

Semih Kılıçsoy "10 yaşımdan bu yana Beşiktaş forması giyiyorum ve Özkaynak Düzeni'nde benimle birlikte tüm arkadaşlarımın en büyük hayali A takım formasını sırtımıza geçirebilmekti. Bunun için çalışıyoruz, emek harcıyoruz. Şimdi ise kalıcı olmak ve istikrarlı bir şekilde Beşiktaş'a fayda sağlayabilmek için çalışıyorum, umarım hedeflediğim gibi devam eder." şeklinde konuşarak Beşiktaş için elinden geleni yapmaya çalıştığını vurguladı.

Beşiktaş'tan bomba Brakocevic kararı Beşiktaş'tan bomba Brakocevic kararı Haberi Görüntüle

TANINMAYA BAŞLADIKTAN SONRA HAYATINDA NE DEĞİŞTİ?

Ünü giderek artan genç yetenek tanınmaya başlamasına yönelik "Pek bir değişiklik olmadı. O zamanlar da Beşiktaş'ın futbolcusuydum, bugün de. Elbette insanlar daha çok tanımaya başladı, sosyal medya üzerinden mesajlar arttı, fotoğraf çekilmek isteyenler çoğaldı ama benim hayatımda radikal bir değişiklik olmadı. Boş vakitlerimde yine aynı şeyleri yapıyorum, onlar dışında da zaten antrenmanlar ve maçlarım oluyor. Tabii ki insanların ilgisi, taraftarların gelip benimle sohbet etmesi hoşuma gidiyor, motivasyon oluyor." diyerek hayatında bir değişiklik olmadığını dile getirdi.

İtalyan devinden Fenerbahçe'ye sürpriz teklif: Ferdi'yi ver istediğini al İtalyan devinden Fenerbahçe'ye sürpriz teklif: Ferdi'yi ver istediğini al Haberi Görüntüle

"TESİSLERDE KALIYORUM"

Çalışmalarına ve Beşiktaş'a verdiği önem nedeniyle başarıya odaklanan Semih, "Ailemle birlikte Avrupa yakasında yaşıyordum ancak şu an BJK Nevzat Demir Tesisleri'ne oradan gelmek çok zamanımı olacağı için tesislerde kalmayı tercih ettim. A takıma yükseldiğimden bu yana izinli olduğum günler dışında tesiste kalıyorum." diyerek ailesinin evinden geçici olarak ayrılmasının nedenini açıkladı.

 

Habere Tepki Ver

4

0

0

0

0

0

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading