Yandex Metrica

Samsunspor'dan bir bomba daha! Bir imza daha mı geliyor?

Samsunspor'dan bir bomba daha! Bir imza daha mı geliyor?

Transferin son gününde kaleci Muammer Yıldırım'ı kadrosuna katan Samsunspor'da, teknik direktör Markus Gisdol, bir futbolcua daha imza attırabileceklerini ifade etti.

Spor

02.05.2024, 09:35

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor'un teknik direktörü Markus Gisdol, ara transferin son saatlerinde bir oyuncuyu daha kadrolarına katabileceklerini açıkladı.

Gisdol, Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, 12 Şubat Pazartesi günü sahalarında Bitexen Antalyaspor ile oynayacakları mücadeleyiş değerlendirdi.

Avrupa kupalarında yeni format! Şampiyonlar Ligi yeni format nasıl, İsviçre sistemi nedir? Avrupa kupalarında yeni format! Şampiyonlar Ligi yeni format nasıl, İsviçre... Haberi Görüntüle

ANTALYASPOR MAÇI HAZIRLIKLARI

Bitexen Antalyaspor'un iyi bir takım olduğuna dikkat çeken Gisdol, "Bireysel anlamda iyi futbolculardan kurulu bir takım. Taktiksel anlamda da iyi bir takım olduğunu gördüm. Bu maça da en iyi şekilde hazırlanıyoruz, en iyi şekilde Antalyaspor'un karşısına çıkacağız." açıklamasında bulundu.

Ara transferin son günü olduğunu vurgulayan Alman teknik direktör, sözlerine şöyle devam etti:

"Ara transfer döneminde transfer yapmak oldukça zor. Transfer süreci başladığında bir liste belirledik ve gerekli pozisyonlara ne tür takviyeler yapmamız gerektiğini söyledik. Tabii bu dönemde gerek başkanımız Yüksel Yıldırım gerekse Futbol direktörü Fuat Çapa için zor bir dönem olduğunu biliyoruz. Çünkü futbolcu satmanın ve oyuncu almanın zor olduğunu biliyorum. Benito Raman'ı aldık. Raman bize kaldığı için mutluyum. Transferin son günü, son saatleri belki son bir transfer daha yapabiliriz. Şunu unutmayalım, biz elimizde bulunan kadro ile 25 puan topladık. Kadromuza kaliteli oyuncular almak istiyoruz ama içinde bulunduğumuz durum sebebiyle bu biraz zor."

Adana Demirspor'un yeni hocası belli oldu! İşte o isim Adana Demirspor'un yeni hocası belli oldu! İşte o isim Haberi Görüntüle

BENITO RAMAN'A ZAMAN TANIMA DÜŞÜNCESİ

Gisdol, yeni transfer Benito Raman'a çok fazla baskı yapılmaması gerektiğine işaret ederek, "Hiçbir oyuncu yeni bir kültüre, yeni bir ülkeye geldiğinde yüzde 100 hazır olamıyor, hemen adapte olamıyor. Biraz zaman vermemiz gerekiyor kendisine. Bu değişiklikler oyuncu için kolay olmuyor. Raman'a da zaman verdiğimizde gerek antrenman çalışmalarına gerekse de ikili ilişkilere alışması konusunda gerekli adımları atacaktır." diyerek sözlerini noktaladı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading