banner2

Samsunspor-İstanbulspor maçı ne zaman oynanacak? Samsunspor-İstanbulspor maçı neden ertelendi?

Futbolseverler sağanak yağışların ardından ertelenen Samsunspor-İstanbulspor maçı ne zaman oynanacak? Samsunspor-İstanbulspor maçı neden ertelendi? sorularına yanıt arıyor.

Spor 04.09.2023, 20:10 04.09.2023, 20:22
Abone ol
Samsunspor-İstanbulspor maçı ne zaman oynanacak? Samsunspor-İstanbulspor maçı neden ertelendi?

Samsunspor-İstanbulspor maçı ne zaman oynanacak, Samsunspor-İstanbulspor maçı neden ertelendi, sorularının yanıtı futbolseverler tarafından merak edilerek araştırılıyor. Peki, Samsunspor-İstanbulspor maçı ne zaman oynanacak? Samsunspor-İstanbulspor maçı neden ertelendi? 

Samsunspor ile İstanbulspor arasındaki maç, 13. dakikada ertelendi. Maçın ertelenme sebebi, sahanın ıslak olması ve topun zeminde sekmemesinin sahanın futbol oynamaya uygun olmamasıydı.

MAÇ 12. DAKİKADA DURDURULDU

Maç, hakem Burak Şeker tarafından 12. dakikada durduruldu. Hakem, topun zeminde sekmediğini ve ilerlemediğini fark edince maçı durdurdu. Hakem, topu birkaç farklı noktada denedi ve sekmediğini gördü. Sahanın temizlenmesi için kısa süreliğine soyunma odasına gittiler. Yağmur etkisini azaltmayınca tekrar sahaya giren hakem, birkaç denemeden sonra da top sekmeyince maçı ertelediğini bildirdi.

SAMSUNSPOR - İSTANBULSPOR MAÇI NE ZAMAN? 

Karşılaşmanın oynanacağı tarih henüz belirlenmedi. Maçın ne zaman oynanacağını ise TFF ilan edecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!