Yandex Metrica

Sitede Ara

Samandıra'da mesai başladı! Mourinho'nun teknik ekibi belli oldu

Samandıra'da mesai başladı! Mourinho'nun teknik ekibi belli oldu

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Jose Mourinho, mesaiye başladı. Samandıra Can Bartu Tesisleri'ne gelen tecrübeli hoca, çalışmalara başladı. Öte yandan Mourinho'nun teknik heyetinde yer alacak isimler de resmen açıkladı. İşte detaylar...

Spor

20.06.2024, 14:08

Fenerbahçe'nin yeni hocası Mourinho, gelecek sezon hazırlıklarına başladı. Dün akşam İstanbul'a gelen Portekizli hocca, bugün Samandıra Can Bartu Tesisleri'ne geldi.

Kişisel sosyal medya hesabından Fenerbahçe kıyafetleriyle bir fotoğraf karesi paylaşacan tecrübeli adam, Fenerbahçe'yi etiketleyerek ''1.gün'' notunu düştü.

Samandıra'da Sportif Direktör Mario Branco ve teknik heyetle bir araya gelen Mourinho, toplantı yaparak beklentileri konusunda ekibine bilgi verdi.

Ne yaptın Beşiktaş? Immobile teklifinin detayları ortaya çıktı Ne yaptın Beşiktaş? Immobile teklifinin detayları ortaya çıktı Haberi Görüntüle

TEKNİK EKİP

Mourinho’nun birlikte çalışacağı teknik kadrosu, yardımcıları ve görevleri şu şekilde olacak: Salvatore Foti (1. Yardımcı Antrenör), Stefano Rapetti (Fitness Antrenörü/ Methodolgist / Spor Bilimcisi), Luca Fatiga (2. Yardımcı Antrenör / Duran Top Antrenörü / Yardımcı Fitness Antrenörü), Michele Salzarulo (Analiz Sorumlusu, Maç önü-Maç sonu ve canlı maç analizleri), Ricardo Formosinho (Taktik Analiz ve Antrenman Performans Analizi), Giovanni Cerra (Data Analiz)

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra Ak

TRHaber.com - Spor


Loading