Yandex Metrica

Salih Uçan'dan veda mesajı: Benim için bambaşka bir yolculuk başlıyor

Salih Uçan'dan veda mesajı: Benim için bambaşka bir yolculuk başlıyor

Salih Uçan, Aytemiz Alanyaspor'a veda ederken paylaştığı mesajda camiaya teşekkür etti ve "Artık benim için bambaşka bir yolculuk başlıyor" şeklinde bir açıklama yaptı.

Spor

23.01.2024, 17:32

Süper Lig'de Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi sona eren Salih Uçan takımdan ayrıldı. Sosyal medya hesabından veda mesajı yayınlayan Salih Uçan camiaya teşekkür etti.

Salih Uçan'ın veda mesajında şu ifadeler yer aldı: "Birçok takımda forma giydim ve şunu net olarak söyleyebilirim ki; Alanyaspor ilçesi, yönetimi, teknik ekibi, idari personeli ve camiası olarak inanılmaz farklı ve özel bir kulüp. Burada çok güzel 2 sene geçirdim. Bana ilk günden itibaren destek oldunuz. Ben de motivasyonumu, disiplinimi ve mücadelemi en üst seviyede tutarak bu formaya hizmet etmeye çalıştım, sahada terimin son damlasına kadar savaştım. Ayrıca bana Alanyaspor formasını güvenerek teslim eden Erol Bulut ve Çağdaş Atan hocalarıma da çok teşekkür ediyorum. Tüm yaşadığım anılar, başarılar ve arkadaşlıklar hep kalbimin bir köşesinde yer alacak. Formasını severek ve büyük bir gurur ile taşıdığım Alanyaspor'a veda ediyorum. Artık benim için bambaşka bir yolculuk başlıyor."

27 yaşındaki futbolcu 2019 yazında Empoli'den ayrılarak Alanyaspor'a imza atmıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading