Yandex Metrica

Rus sporcudan tepki çeken hareket! Formasındaki detay başına bela oldu

Rus sporcudan tepki çeken hareket! Formasındaki detay başına bela oldu

Doha'da düzenlenen Artistik Jimnastik Dünya Kupası ödül törenine Rus sporcu Ivan Kulyak, formasında 'Z' yazılı mayosuyla katılırken, Ukraynalı sporcu Daniela Batrona ise Rus sporcuların olduğu podyuma çıkmadı.

Spor

23.01.2024, 18:55

Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik saldırıları devam ederken, ülkeler arasındaki gerilim spor alanlarına da sıçradı.

İspanya'nın patronundan şampiyonluk sözleri: Bize kimse bedava bir şey vermedi İspanya'nın patronundan şampiyonluk sözleri: Bize kimse bedava bir şey vermedi Haberi Görüntüle

MAYODAKİ 'Z' HARFİ DETAYI

20 yaşındaki Rus jimnastikçi Ivan Kulyak, Doha'da düzenlenen Artistik Jimnastik Dünya Kupası ödül törenine ‘Z’ harfinin yazılı olduğu mayo ile çıktı.

Beşiktaş istiyordu Trabzonspor devreye girdi: Menajeri ile görüşmeler başladı Beşiktaş istiyordu Trabzonspor devreye girdi: Menajeri ile görüşmeler başladı Haberi Görüntüle

DAVA AÇILACAK

Rus sporcunun bu hareketi tepkiye neden olurken, Uluslararası Jimnastik Federasyonu, Kulyak'a disiplin davası açmaya karar verdi. Aynı turnuvada yarışan Ukraynalı 15 yaşındaki Daniela Batrona kendi yaş kategorisinde 3'ncü oldu.

En-Nesyri, Fenerbahçe'ye gelecek mi? Sevilla'dan flaş açıklama En-Nesyri, Fenerbahçe'ye gelecek mi? Sevilla'dan flaş açıklama Haberi Görüntüle

UKRAYNALI SPORCU KATILMAK İSTEMEDİ

Ödül törenine Ukraynalı sporcu Batrona katılmak istemedi. Ruslarla aynı podyumda olmak istemediğini söyleyen Batrona'ya sadece kendisinin bulunduğu podyumda madalyası takdim edildi.

Rus sporcular, daha önce getirilen yasak nedeniyle turnuvada ülkelerini bağımsız sporcu olarak temsil etti. Rus Viktorya Listunova birinci, Mariya Minaeva ise ikinci oldu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading