Ronaldinho'dan "Messi" yorumu! Tarihin en iyisi o değil...

Futbolun Brezilyalı efsanelerinden Ronaldinho, Barcelona'dan eski takım arakadaşı Messi'nin tarihin en iyisi olduğunu söylemenin çok zor olduğunu açıkladı. 42 yaşındaki efsane futbolcu, Arjantinli yıldızı, efsane isimlerle karşılaştırdı.

Spor 23.09.2022, 23:17 23.09.2022, 23:56
Abone ol
Ronaldinho'dan "Messi" yorumu! Tarihin en iyisi o değil...

Dünyaca ünlü Brezilyalı efsane futbolcu Ronaldinho, Barcelona'dan eski takım arakadaşı Lionel Messi'nin tarihin en iyisi olduğunu söylemenin çok zor olduğunu açıkladı. 42 yaşındaki efsane futbolcu, Arjantinli yıldızı efsane isimlerle karşılaştırdı.

"PELE, MARADONA..."

Circus Cup öncesi basın toplantısında konuşan Ronaldinho, Lionel Messi hakkında gelen soruyu da yanıtladı. Brezilyalı efsane, Messi'nin tüm zamanların en iyi oyuncusu olup olmadığı sorulduğunda şu yanıtı verdi: "Bunu söylemek çok zor. Çünkü çok fazla oyuncu var. Karşılaştırma yapmayı sevmem ama Pele, Maradona ve birçok oyuncu var. Her biri kendi zamanlarının en iyileri."

BARCELONA HAKKINDA DA KONUŞTU

Eski kulübü hakkında da konuşan Ronaldinho şunları söyledi: "Barcelona bir geçiş döneminde. Birçok değişikliğin yaşandığı bir dönem. Umarım işler onlar için yolunda gider, iyi bir teknik direktörleri ve yetenekli oyuncuları var. Barça zirveye dönmek için ihtiyaç duyduğu her şeye sahip."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!