banner2

Roberto Carlos Fenerbahçe'den teklif aldı mı? Menajeri resmen duyurdu

Adı Fenerbahçe ile anılan Roberto Carlos'un Türkiye temsilcisi Fatih Sönmez, TRHaber'e konuştu. Fatih Sönmez, 'Fenerbahçe’den bize gelen bir teklif veya görüşme talebi olmadı. Doğru zaman ve şartlar oluşursa neden olmasın.' şeklinde açıklama yaptı.

Spor 29.12.2021, 18:08 29.12.2021, 18:18
Abone ol
Roberto Carlos Fenerbahçe'den teklif aldı mı? Menajeri resmen duyurdu

TRHABER ÖZEL / RECEP KIYATSIL

Vitor Pereira ile yollarını ayıran Fenerbahçe'de gözler yeni gelecek hocaya çevrildi. Listede Löw, İsmail Kartal ve Slaven Bilic gibi isimler var. Bir dönem Fenerbahçe'de forma giyen Roberto Carlos'un adı son günlerde Fenerbahçe ile anılmaya başlandı.

'ŞARTLAR VE DOĞRU ZAMAN OLUŞURSA NEDEN OLMASIN'

Real Madrid'in futbol altyapısında görev yapan Roberto Carlos'un Türkiye temsilcisi Fatih Sönmez, TRHaber'den Recep Kıyatsıl'a konuştu. Fenerbahçe'den Roberto Carlos'a ulaşmış bir teklifin olmadığını ifaden eden Fatih Sönmez, ''Şu an için bize ulaşmış bir teklif yok. İhtimaller üzerine konuşmak doğru olmaz. Ama şartlar ve doğru zaman oluşursa neden olmasın. Sonuçta Fenerbahçe, Roberto Carlos'un eski evi.'' dedi.

'TÜRKİYE'DE FENERBAHÇE DIŞINDA HİÇBİR TAKIMDA ÇALIŞMAZ'

Roberto Carlos'un Türkiye'de takım çalışmayı düşünmediğini belirten Fatih Sönmez, şu ifadeleri kullandı; ''Carlos, Türkiye'de Fenerbahçe dışınad hiçbir takımda çalışmayı düşünmüyor. Kendisinin kariyer planı olarak üst düzey bir takımda hoca olarak çalışma hayali var ancak şu an kendisi Real Madrid'de mutlu. Futbol elçisi olarak göev yapıyor.'' 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!