banner2

Rıdvan Yılmaz'dan transfer açıklaması! Beşiktaş'tan gitmek için tek şartı var

Beşiktaş'ın genç yıldız adayı Rıdvan Yılmaz, Avrupa kulüplerini peşinden koşturuyor. Avrupa'ya transferi gündemde olan Rıdvan Yılmaz, siyah-beyazlı kulüpten ayrılmak için şart koştu.

Spor 04.05.2022, 10:21
Abone ol
Rıdvan Yılmaz'dan transfer açıklaması! Beşiktaş'tan gitmek için tek şartı var

Beşiktaş altyapısından yetişen ve bu sezon gösterdiği performansla Avrupa'ya transferi gündemde olan Rıdvan Yılmaz, Hürriyet gazetesine konuştu.

''PARA KAZANDIRACAK DURUMDA İSEM KARŞI KOYMAM''

Avrupa kulüplerinin peşinden koştuğu Rıdvan Yılmaz, "Benim yuvam Beşiktaş. Kulübümün menfaatleri doğrultusunda hareket ederim. Menajerim aracılığı ile birçok teklifler geldiğini duyuyorum ama ilgilenmiyorum. Beşiktaş’ta kalıcı olmak istiyorum ama kulübüme geçmişte Cenk Tosun gibi para kazandıracak durumda isem karşı koymam. Türk futbolcusunu Avrupa’da en iyi şekilde temsil ederim. Tabii her futbolcunun hedefi vardır. İngiltere’de oynamak en büyük hayalim. Bir gün neden olmasın.'' dedi.

''GÜNDE 2 SAAT İNGİLİZCE DERS ALIYORUM''

Daha yolun başında olduğunu belirten Rıdvan Yılmaz, ''Daha yolun başındayım. Öğreneceğim çok şeyler var. Her geçen gün kendimi geliştiriyorum. Takımdaki tecrübeli oyuncuların birikiminden yararlanıyorum. Özellikle fizik ve kondisyon eksiğimi kapatmak için sürekli çalışıyorum, sakin ve teknik oynamayı sürdürüyorum. Beşiktaş ve milli takımda başarılı olmak istiyorum. Bu arada günde 2 saat İngilizce dersi alıyorum." şeklinde konuştu.

''ŞENOL HOCA YETİŞMEMDE BAŞLANGIÇ OLDU''

Daha önce birlitke çalıştığı hocalardan bahseden Rıdvan, "Şenol Güneş hocam benim yetişmemde başlangıç oldu suladı, Abdullah Avcı’nın yardımcısı Şenol Fidan budadı, destekledi, Sergen Yalçın hocam beni ortaya çıkardı. Valerien Ismael hoca ile yeni hedeflere yelken açtık." ifadelerini kullandı.

KİMLERİ ÖRNEK ALIYOR?

Örnek aldığı ismi açıklayan Rıdvan, "Sol kanatta tek isim var Caner Erkin, Yabancı olarak Marcelo, Alphonso Davies. Caner ağabey bana her zaman destek verdi. Ama benim tek idolüm var o da Marcelo." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!