banner2

Resmi açıklama geldi Acun Ilıcalı bir kulüp daha satın aldı: İşte yeni takımı

Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, İrlanda Premier Ligi'nin en eski ve köklü kulüplerinden Shelbourne FC'nin çoğunluk hisselerini satın aldığını açıkladı.

Spor 09.06.2023, 11:36 10.06.2023, 00:46
Abone ol
Resmi açıklama geldi Acun Ilıcalı bir kulüp daha satın aldı: İşte yeni takımı

Championship ekiplerinden Hull City'nin sahibi Fenerbahçeli medya patronu Acun Ilıcalı'dan futbolda bir yatırım daha geldi.

İRLANDA EKİBİNİN ÇOĞUNLUK HİSSELERİNİ SATIN ALDI

2022 yılının Ocak ayında Acun Ilıcalı, Championship ekiplerinden Hull City'yi satın alan Acun Ilıcalı, bu kez de İrlanda Premier Ligi'nin en eski ve köklü kulüplerinden Shelbourne FC'nin çoğunluk hisselerini aldı.

ACUN ILICALI AÇIKLADI

Fenerbahçe taraftarı olan Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla İrlanda Premier Ligi ekiplerinden Shelbourne FC'yi satın aldığını duyurdu.

''HEDEFİMİZ AVRUPA'YA KATILMAK''

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı;

''Hull City ile başlayan güçlü futbol yatırımlarımız İrlanda Premier Ligi’nin en eski ve köklü kulüplerinden Shelbourne FC’nin çoğunluk hisselerini almamızla devam ediyor. Hedefimiz Shelbourne FC ile birlikte Avrupa Kupaları’na katılmak, önemli başarılar elde etmek ve birçok yeteneği dünya futboluna kazandırmak. İrlanda futboluna, kulübün potansiyeline ve taraftarlarımıza olan inancımız sonsuz.''

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!