banner2

Real Madrid'de Arda Güler sürprizi! Carlo Ancelotti noktayı koydu

Madrid, İspanya - Atletico Madrid'e 3-1 mağlup olan Real Madrid, teknik direktör Carlo Ancelotti'nin oyun sistemini değiştirmeye hazırlandığına dair güçlü işaretler veriyor. Takımın 4-3-3 formasyonuna geri döneceği konuşulurken, bu değişiklikle milli futbolcu Arda Güler'e de büyük bir fırsat doğabilir.

Spor 26.09.2023, 11:32
Abone ol
Real Madrid'de Arda Güler sürprizi! Carlo Ancelotti noktayı koydu

Real Madrid, Atletico Madrid'e karşı oynadığı çekişmeli derbiyi 3-1 kaybetmesinin ardından harekete geçiyor. İtalyan teknik direktör Carlo Ancelotti'nin oyun şablonunda radikal bir değişiklik yapmaya hazırlandığı bildiriliyor ve bu değişiklikle Arda Güler'in ilk 11'de düzenli olarak yer alabileceği konuşuluyor.

ANCELOTTİ'NİN 11 PLANINDA

Mundo Deportivo'nun haberine göre, Carlo Ancelotti, Atletico Madrid karşısında alınan mağlubiyet sonrası 4-3-3 sistemine geçmeyi düşünüyor. Bu yeni formasyonun bir sonucu olarak, Arda Güler ve Brahim Diaz gibi yetenekli oyuncuların ilk 11'e dahil edilme olasılığı oldukça yüksek görünüyor.

Arda Güler'in, hem kanat pozisyonunda hem de orta sahada oynama yeteneği göz önüne alındığında, milli futbolcunun oyun zekasıyla Ancelotti'yi ikna etmesi mümkün görünüyor. Bu değişiklik, Real Madrid'in oyun stratejisinde yeni bir soluk getirebilir ve Arda Güler'in takımın değişilmez isimlerinden biri olmasına olanak sağlayabilir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!