banner2

Pilottan, Filenin Sultanları'nı duygulandıran anons: Türk kadınının gücünü gösterdiniz

Filenin Sultanları 2023 CEV Avrupa Şampiyonası'nda elde ettiği zafer sonrası uçakla İstanbul'a dönüş yaparken, pilot tarafından herkesi duygulandıran bir anons yapıldı. Yapılan anonsta milli voleybolculara teşekkür ederken aynı zamanda da Türk kadınının gücünü dünyaya bir kez daha gösterdiklerini ifade e.

Spor 04.09.2023, 15:39 04.09.2023, 16:02
Abone ol
Pilottan, Filenin Sultanları'nı duygulandıran anons: Türk kadınının gücünü gösterdiniz

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası'nda elde ettiği zaferin ardından İstanbul'a dönüş yaptı. Filenin Sultanları'nın uçağı İstanbul Havalimanı'na iniş yaptığında, takımın pilotu duygusal bir anons yaparak voleybolcuları tebrik etti ve Türk kadınının gücünü dünyaya bir kez daha gösterdiklerini vurguladı.

İşte pilotun yaptığı anons:

TÜRK KADINININ GÜCÜ

"Aramızda çok önemli konuklarımız var. Dün yine bayrağımızı gururla dalgalandıran, Cumhuriyetimizin 100. yılında Türkiye'yi sevince boğan, Türk kadının gücünü dünyaya bir kez daha gösteren Avrupa şampiyonu olan Filenin Sultanları, A Milli Kadın Voleybol Takımımız bizlerle.

Mücadeleyle Türk gençliğine örnek oldunuz ve başarılarınızla 85 milyonu gururlandırdınız. Bize tarifi zor, bu güzel duyguları yaşatan oyuncularımızı ve emeği geçen herkesi tebrik ediyor, İstiklal Marşı'mızı mutluluk gözyaşlarıyla okumamızı sağladığınız için sizlere sonsuz teşekkür ediyoruz."

FİLENİN SULTANLARI COŞKUYLA KARŞILANDI

Filenin Sultanları, İstanbul Havalimanı'na indiklerinde coşkuyla karşılandı. Uçağın inişi sırasında havacılık geleneği olan 'su tagı' uygulandı ve takım Türk bayraklarıyla donatılmış özel 'follow me' araçları tarafından karşılandı.

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın bu başarısı, Türk sporuna ve milletine büyük gurur yaşattı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!