banner2

Okan Buruk'tan penaltı yorumu: 'Uzun zamandır aralarında konuşuyorlardı'

Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk,1-0 kazanılan İstanbulspor maçından sonra yayıncı kuruluşa konuştu. Buruk, çok tartışılan penaltı atışıyla ilgili "Aralarında uzun zamandır konuştukları bir şeydi. Oyuncularımın aldığı karara saygı duyuyorum." ifadelerini kullandı.

Spor 26.09.2023, 23:23
Abone ol
Okan Buruk'tan penaltı yorumu: 'Uzun zamandır aralarında konuşuyorlardı'

Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk,1-0 kazanılan İstanbulspor maçından sonra yayıncı kuruluşa konuştu.

Karşılaşmaya çok hızlı başladıklarını ve çok kolay kaleye gittikklerini ifade eden Buruk sonlandırmada problem yaşadılarını söyledi. Sözlerine devam eden tecrübeli teknik direktör, "Maçı daha farklı bitirsek, bizim için daha iyi olacaktı. Üst üste çok maç oynadık. Dinlendirmemiz gereken oyuncular vardı ancak bir türlü buna ulaşamadık. Bugün kazandık, akşamı yine lider bitiriyoruz. Rakiplerimiz oynayacak ama üst üste 5 maç kazandık. Yola devam ediyoruz. Cumartesi yine zahamızda maç var. Kazanmak her şeyin üstünde..." dedi.

PENALTI ATIŞI

Kerem ile Icardi arasında yaşanan pozisyonu değerlendiren Okan Buruk, "Aralarında uzun zamandır konuştukları bir şeydi. Oyuncularımın aldığı karara saygı duyuyorum. Icardi daha önce de bunu yapmıştı. Penaltı atılır, kaçırılır. Oyuncularımın yanındayım" dedi.

SACHA BOEY

Sacha Boey'in performansı hakkında konuşan Buruk, "Keşke 2-3'ü bulabilseydik, Sacha Boey'i dinlendirecektik. Sacha oynamayı ve antrenman yapmayı çok seviyor. İyi bir profesyonel, iyi bir insan. Hep çalışıyor. Bizim için çok önemli biri. Bizimle olduğu için şanslıyız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!