Yandex Metrica

Sitede Ara

Nwakaeme Süper Lig'e dönüyor! Başkan transferi resmen açıkladı

Nwakaeme Süper Lig'e dönüyor! Başkan transferi resmen açıkladı

Trabzonspor, 2024-2025 sezonunun forma lansmanını yaptı. Burada açıklamada bulunan Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, ''Abdullah Avcı'nın Anthony Nwakaeme'nin geri dönüşüyle alakalı bizden bir talebi oldu. Trabzonspor Kulübü ile Anthony arasında görüşmeler sürüyor.'' dedi.

Spor

14.06.2024, 16:21

Galatasaray'ın şampiyon olduğu sezonu 3. sırada bitiren Trabzonspor'da Trabzonspor, 2024-2025 sezonunun forma lansmanı yapıldı. Burada açıklamada bulunan Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, Nwakaeme iddialarıyla ilgili dikkat çeken sözler sarf etti.

EURO 2024'te çeyrek final eşleşmeleri ve maç programı EURO 2024'te çeyrek final eşleşmeleri ve maç programı Haberi Görüntüle

"ABDULLAH AVCI'NIN GERİ DÖNÜŞÜ İÇİN BİR TALEBİ OLDU"

Son günlerde basında yer alan ve Trabzonspoor taraftarını heyecanlandıran Anthony Nwakaeme'nin geleceği hakkında konuşan Ertuğrul Doğan, "Anthony Nwaakeme ile ilgili başkan yardımcımız Nevzat bey bu konuyu görüşüyor. Sayın Abdullah Avcı'nın geri dönüşü için bir talebi oldu. Hocamız ile Tony'nin görüşmesi oldu. Bu görüşmeden sonra Trabzonspor Kulübü, Nevzat Bey ile görüşmelere başladı. Şu anda belli bir aşamaya geldik. Nevzat Bey hem Hac görevini yerine getirirken hem de transferle uğraşıyor. Hac'da olmasından dolayı transferin olumlu sonuçlanacağını düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hollanda maçı sonrası soyunma odasına giderek futbolcuları tek tek tebrik etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hollanda maçı sonrası soyunma odasına giderek futbolcuları tek... Haberi Görüntüle

''BURASI TRABZON''

Ertuğrul Doğan'ın konuşmasından öne çıkanlar şu şekilde;

Burası öyle bir şehir ki Trabzonlu olup da bir tane Trabzonspor'u desteklemeyen bir kişi bile bulamazsınız. Dünyanın neresine giderseniz gidin, böyle bir şehir, böyle bir kulüp kültürü bulamazsınız. Burası; İstanbul, Londra, New York değil, burası Trabzon. Burada herkes Trabzonsporlu. Elbette sadece Trabzon ile sınırlı kalmıyoruz. Her yerde Trabzonlu olmayan Trabzonsporlular da var. Onlar da tarihi yeniden yazan, İstanbul saltanatını defalarca yıkan bu şehrin takımına aşıklar. En büyük şehir takımı olan Trabzonspor'la gurur duyuyorlar. Yeni forma lansmanında söylemek istediğim şey, elimizdeki en büyük güç budur. Bu anlaşmanın yapıldığı dönem itibariyle bakıldığı zaman Türk futbol tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasıydı. İki tarafın da bundan büyük fayda sağlayacağına inanıyorum. Ekonomik olarak Trabzonspor'un tarihinde yapılmamış işleri yaptık. Eksiğimiz yok mu, var. Trabzonspor borcunu önce yönetilebilir yapmak daha sonra borcu olmayan bir Trabzonspor'u camiamıza gururla sunacağız.

Okan Buruk neşteri vurdu! 3 futbolcuyu gönderiyor Okan Buruk neşteri vurdu! 3 futbolcuyu gönderiyor Haberi Görüntüle

ONUACHU AÇIKLAMASI

Onuachu konusuna gelelim. Onuachu, hocamızla görüştü. Kendisiyle birlikte çalışmak istediğini iletti. Menajeri bizimle temasa geçti, Onuachu'nun Trabzon'da kalmak istediğini iletti. Kulübü ile temasa geçtik. Kulübü şu anda 15 milyon sterlin bonservis bedelinde diretiyor. Bu rakamı veremeyeceğimizi ilettik ve tekrar kiralamak için teklif yaptık. Cevap bekliyoruz.

Habere Tepki Ver

2

1

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Spor


Loading