banner2

Nihat Özdemir'den Kenan Koçak açıklaması! Fenerbahçe'ye izin verildi mi?

Son dakika haberleri... Vitor Pereira ile yollarını ayırdıktan sonra A Milli Takım yardımcı antrenörü Kenan Koçak ile görüşen Fenerbahçe'ye TFF'den cevap geldi.

Spor 22.12.2021, 14:21
Abone ol
Nihat Özdemir'den Kenan Koçak açıklaması! Fenerbahçe'ye izin verildi mi?

Fenerbahçe'de Kenan Koçak ismi kamuoyunu meşgul etmeye devam ediyor.

68. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri'nin 'Büyük Jüri' toplantısında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir,  "Kenan Koçak konusunda Milli Takımlardan Sorumlu Üyemiz Hamit Altıntop açıklama yaptı. Kendisi bizim hocamızdır ve kendisiyle ayrılma niyetimiz yok. Bununla ilgili açıklama yapıldı. Biz Stefan Kuntz'la önemli planlar yaptık. Sadece A Milli Takım değil, altyapılarla ilgili ve diğer milli takımlarla ilgili de çalışmanın içindeyiz. Kenan Koçak sadece Stefan Kuntz'un yardımcısı konumunda değil. Birçok noktada kendisiyle çalışmalar yapacağız" ifadelerini kullandı.

NİHAT ÖZDEMİR: HEDEF A LİGİ'NE ÇIKMAK

"Uluslar Ligi'nde C Grubu'na düşmüştük. Kolay bir grubumuz var tabii ki ama uzak noktalara gideceğiz. Litvanya, Faroe Adaları gibi uzak yerlerden en iyi neticeleri elde ederek hedefimiz 1. olmak. Bu durum bize 2024 Avrupa Şampiyonası için finallere katılma gibi bir şans da doğurabilir. Buradaki hedefimiz B Ligi'ne çıkıp ardından A Ligi'ne çıkmak. Kuralar çekildi ve mart ayı ağırlıklı olarak maçlarımızı yapacağız. İyi neticelerle geçeceğini düşünüyorum."


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!