banner2

Nihat Kahveci'den Tayfur Bingöl'e sert sözler! Derbi sonrası esti gürledi!

Son dakika haberleri... Beşiktaşlı efsane futbolcu Nihat Kahveci, dün akşam oynanan Galatasaray-Beşiktaş maçı sonrası Tayfur Bingöl'e sert tepki gösterdi.

Spor 06.11.2022, 13:47 06.11.2022, 14:14
Abone ol
Nihat Kahveci'den Tayfur Bingöl'e sert sözler! Derbi sonrası esti gürledi!

Beşiktaşlı oyuncu Tayfur Bingöl'e bir tepki de Nihat Kahveci'den geldi.

Son dakikalarda top toplayıcı çocukla tartışma yaşayan Tayfur, yaptığı itikleme hareketiyle Sarı-kırmızılı takımın tepkisini almıştı.

Karşılaşma sonrası TRT Spor'da açıklamalarda bulunan Beşiktaşlı eski futbolcu Nihat Kahveci de Tayfur'un hatalı davrandığını öne sürdü.

Kendisi en çok üzen olayın Tayfur'un yaptığı hareket olduğunu belirten Kahveci, "O arma itmez o çocuğu. Tayfur Bingöl hiç kusura bakmayacak. Beş saniye geçirdi. Ne oldu? Maçı mı alacaktın Tayfur? Vallahi çok üzülüyorum ya. Hem armadan bahset, orada çocuğu itmek mi o Türk bayraklı Beşiktaş armasının karşılığı?" ifadelerini kullandı.

NİHAT KAHVECİ'DEN TAYFUR BİNGÖL'E: O SAÇLARI YA İYİ BAĞLA YA DA KES

Tayfur'un performansını da eleştiren Nihat Kahveci, "Tayfur saçını düzeltmekten defans yapmayı ve atağa çıkmayı unuttu. Bizde de Ozan Tufan saçını düzeltirken Hırvatistan gol attı. Böyle derbilerde ufacık detaylar, ömrün boyunca unutulmaz. Tayfur Bingöl saçlarını düzeltmekten atağa çıkamadı. O saçları ya iyi bağla ya da kes" dedi.

TAYFUR BİNGÖL'DEN DERBİ AÇIKLAMASI

Derbide top toplayıcı çocuğa yaptığı hareketle gündem olan Tayfur Bingöl, gazetecilere yaşanan süreci anlattı:

"Top toplayıcı kardeşimiz, 'Topu gelip ayağımdan alır mısın' dedi. Aramızda 15-20 metre mesafe var. Topu atması gerekirken, beni ayağına çağırıyor. Böyle şeylerin eğitimi verilmesi gerekiyor. Bunlara ders verilmesi gerekiyor." açıklamasını yaptı.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!