Yandex Metrica

Sitede Ara

Mourinho'nun EURO 2024 yorumu olay oldu! Tahmini sonrasında o ülke ayağa kalktı

Mourinho'nun EURO 2024 yorumu olay oldu! Tahmini sonrasında o ülke ayağa kalktı

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Jose Mourinho, EURO 2024 öncesi yaptığı açıklamalarla İtalya'da büyük yankı uyandırdı. Ünlü teknik adamın, İtalya'nın şampiyonluk şansını düşük görmesi ülkede tepkilere neden oldu.

Spor

10.06.2024, 11:03

EURO 2024'te İtalya'nın favoriler arasında olmadığını belirten Jose Mourinho, "İtalya'nın bu jenerasyonda yeterli yeteneği yok, tekrar kazanacaklarını sanmıyorum." sözleriyle dikkatleri üzerine çekti. Mourinho'nun bu yorumları, İtalya futbol camiasında geniş yankı buldu ve ülkede tartışmalara neden oldu.

Mourinho'dan şaşırtan transfer isteği! Herkes şoklar içinde Mourinho'dan şaşırtan transfer isteği! Herkes şoklar içinde Haberi Görüntüle

SPALETTI'DEN CEVAP GELDİ

İtalya Milli Takımı Teknik Direktörü Luciano Spalletti, Mourinho'nun sözlerine kayıtsız kalmadı. Spalletti, "Special One'a hiçbir cevap vermiyorum. Değerlendirmelerimi kendim yapıyorum ve objektif hale getirdiğimi düşünüyorum." diyerek Mourinho'ya doğrudan yanıt vermekten kaçındı. Spalletti ayrıca, "Kimsenin önünde bize zorluk çıkarmayan bir özgüvene sahip olmalıyız." ifadelerini kullanarak İtalya Milli Takımı'na olan güvenini vurguladı.

Mbappe'nin İspanya devi Real Madrid'e imza atacağı tarih açıklandı Mbappe'nin İspanya devi Real Madrid'e imza atacağı tarih açıklandı Haberi Görüntüle

SPALETTI'NİN YORUMLARI VE İTALYA'NIN DURUMU

Spalletti, konuşmasının devamında, "Alçakgönüllü olmalı ve nereden başlayacağımızı, yaşadığımız zorlukları düşünmeliyiz." diyerek takımına mesaj verdi. İtalyan teknik adam, takımının mevcut durumunu değerlendirirken, zorlukların üstesinden geleceklerine olan inancını dile getirdi.

Son dakika... Uzatmalarda kazanan İspanya! Ev sahibi Almanya EURO 2024'e veda etti Son dakika... Uzatmalarda kazanan İspanya! Ev sahibi Almanya EURO 2024'e... Haberi Görüntüle

İTALYA'NIN EURO 2024 MACERASI

İtalya, EURO 2024'te B Grubu'nda Arnavutluk, İspanya ve Hırvatistan ile mücadele edecek. Zorlu bir grupta yer alan İtalya, Mourinho'nun eleştirilerine rağmen turnuvada başarılı olmayı hedefliyor. İtalyan futbolseverler ve spor yorumcuları, Spalletti yönetimindeki milli takımdan büyük beklentiler içinde.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading