Yandex Metrica

Mourinho Fenerbahçe'den ne kadar maaş alacak? Fenerbahçe Mourinho'ya yılda kaç milyon euro verecek?

Mourinho Fenerbahçe'den ne kadar maaş alacak? Fenerbahçe Mourinho'ya yılda kaç milyon euro verecek?

Fenerbahçe'de göreve başlayan dünyaca ünlü Portekizli teknik direktör Jose Mourinho'ya ödenecek yıllık maaş belli oldu. Peki Mourinho Fenerbahçe'den ne kadar maaş alacak? Fenerbahçe Mourinho'ya yılda kaç milyon euro verecek? En çok tartışılan konulardan biri olan Mourinho'nun maliyetini Ali Koç açıkladı. Koç açıklamasında "Jose Mourinho ile ekibiyle birlikte 12 milyon euroya anlaştık." dedi. 

Spor

05.06.2024, 11:03

Portekizli dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho artık Fenerbahçe'de. Resmi sözleşmeye imza atan Mourinho'nun maliyeti ise tartışma konusu olmuştu. Mourinho'nun yardımcılarıyla birlikte 2 yılda Fenerbahçe'ye 45 milyon euoroya maliyeti olduğu iddia edilmişti. İddiaların üzerine Ali Koç'tan açıklama geldi.

2024-2025 Fenerbahçe- Galatasaray derbisi ne zaman? İşte Süper Lig fikstürü 2024-2025 Fenerbahçe- Galatasaray derbisi ne zaman? İşte Süper Lig fikstürü Haberi Görüntüle

MOURİNHO'NUN FENERBAHÇE'YE MALİYETİ NE KADAR?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç merak edilen konuyla ilgili rakamları açıkladı. Koç "Jose Mourinho ile ekibiyle birlikte 12 milyon euroya anlaştık." dedi. Ali Koç "Aziz Yıldırım, Mourinho ile ilgili bir çağrı yaptı. Bu çağrıya cevabınız nedir?" sorusunu ise haftalar önce verdiği açıklamasında "Aşağı yukarı 2 senesi 45 milyon Euro (yaklaşık 1.5 milyar TL) olacak bir yatırımı beraber ortak yapalım diyor. Ortak yatırımdan önce bir masada oturup medeni insanlar gibi oturup tartışabilirsek bakarız." diyerek yanıt vermişti. Aziz Yıldırım ise daha önce yaptığı açıklamada Mourinho ile 15 milyon euroya anlaştığını açıklamıştı. 

Cenk Tosun'dan Beşiktaşlı taraftarları şok edecek veda mesajı Cenk Tosun'dan Beşiktaşlı taraftarları şok edecek veda mesajı Haberi Görüntüle

FENERBAHÇE MOURİNHO'YA YILDA NE KADA MAAŞ VERECEK?

Jose Mourinho ile 2 yıllık sözleşme imzalayan Fenerbahçe'nin Portekizli çalıştırıcıya ve yardımcılarına 12 milyon euro vereceği öğrenildi. 

Mourinho, Lugano maçı öncesi iddalı konuştu: 'Kazanmak için geldik, rövanşı düşünmüyorum' Mourinho, Lugano maçı öncesi iddalı konuştu: 'Kazanmak için geldik, rövanşı... Haberi Görüntüle

MOURİNHO İLE ÖNCE BİZ GÖRÜŞTÜK

Ali Koç açıklamasında "Başka kulüpler ilgilendi. Türkiye'den Beşiktaş ile görüştü. Sayın Saadettin Saran ile, Sayın Aziz Yıldırım ile görüştü. Biz bunların hepsinden önce görüştük." dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Spor


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading