banner2

Montella'dan olumlu cevap! Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın başına mı geçiyor?

İtalyan teknik direktör Vincenzo Montella, Türkiye Futbol Federasyonu'nun A Milli Futbol Takımı için teklif gönderip göndermediği sorusuna ilk kez yanıt verdi. Montella, soruya ilginç bir yanıt vererek futbolseverleri heyecanlandırdı.

Spor 19.09.2023, 11:51
Abone ol
Montella'dan olumlu cevap! Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın başına mı geçiyor?

A Milli Futbol Takımı teknik direktörlüğü için ismi geçen Vincenzo Montella, sonunda sessizliğini bozdu. İtalyan teknik adam, Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) teklif alıp almadığı sorusuyla karşı karşıya kaldığında, futbolseverleri heyecanlandıran bir yanıt verdi.

Sabah Gazetesi'nin haberine göre, Montella, bu konuyla ilgili sorulan soruya ilginç bir şekilde yanıt verdi. Montella, "Size bir detay vermem mümkün değil. Ancak şunu söyleyebilirim; böyle bir görevden dolayı gurur duyarım" dedi.

MONTELLA'DAN "İNŞALLAH"

Teknik direktörün bu yanıtının ardından dikkat çeken bir detay daha ortaya çıktı. Montella, yanıtının sonuna "İnşallah" ifadesini ekledi, bu da gelecekteki olası bir görevde yer almak istediğini gösteriyor gibi görünüyor.

Montella, Adana Demirspor'daki görevini bıraktıktan sonra Haziran ayından bu yana boşta. 49 yaşındaki İtalyan teknik adam, Adana Demirspor'un başında toplam 76 resmi müsabakaya çıktı ve maç başına 1.72 puan ortalaması yakaladı. Şimdi ise Türkiye'nin milli takımında görev yapma olasılığı futbol dünyasında büyük bir merak konusu haline geldi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!