banner2

Montella A Milli Takım'ın yeni teknik direktörü oldu!

İtalyan teknik direktör Vincenzo Montella, Türkiye Futbol Federasyonu'nun A Milli Futbol Takımı için teklif gönderip göndermediği sorusuna ilk kez yanıt verdi. Montella, soruya ilginç bir yanıt vererek futbolseverleri heyecanlandırırken italyan basını da iddiaları kuvvetlendiren haberler yaptı.

Spor 20.09.2023, 12:15
Abone ol
Montella A Milli Takım'ın yeni teknik direktörü oldu!

A Milli Futbol Takımı teknik direktörlüğü için ismi geçen Vincenzo Montella, sonunda sessizliğini bozdu. İtalyan teknik adam, Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) teklif alıp almadığı sorusuyla karşı karşıya kaldığında, futbolseverleri heyecanlandıran bir yanıt verdi. Aynı zamanda İtalyan basını da 3 yıllık sözleşme imzalayacağını duyurdu.

Sabah Gazetesi'nin haberine göre, Montella, bu konuyla ilgili sorulan soruya ilginç bir şekilde yanıt verdi. Montella, "Size bir detay vermem mümkün değil. Ancak şunu söyleyebilirim; böyle bir görevden dolayı gurur duyarım" dedi.

MONTELLA'DAN "İNŞALLAH"

Teknik direktörün bu yanıtının ardından dikkat çeken bir detay daha ortaya çıktı. Montella, yanıtının sonuna "İnşallah" ifadesini ekledi, bu da gelecekteki olası bir görevde yer almak istediğini gösteriyor gibi görünüyor.

İTALYAN BASINI YAZDI

GuillaumeMP'nin e; Vincenzo Montella, Türkiye'nin yeni teknik direktörü olacağını, anlaşmanın yapıldığı, işin imzaya kaldığını yazdı. İtalyan hoca, çarşamba günü İstanbul'da olacak ve 3 yıllık sözleşme imzalayacak.

Montella, Adana Demirspor'daki görevini bıraktıktan sonra Haziran ayından bu yana boşta. 49 yaşındaki İtalyan teknik adam, Adana Demirspor'un başında toplam 76 resmi müsabakaya çıktı ve maç başına 1.72 puan ortalaması yakaladı. Şimdi ise Türkiye'nin milli takımında görev yapma olasılığı futbol dünyasında büyük bir merak konusu haline geldi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!