banner2

Milli takımda Montella dönemi! Yardımcıları Türk olacak

A Milli Futbol Takımı'nın yeni teknik direktörü Vincenzo Montella'nın yardımcıları merak konusu. İşte bu iddialı atama hakkında detaylar...

Spor 21.09.2023, 14:26 21.09.2023, 14:31
Abone ol
Milli takımda Montella dönemi! Yardımcıları Türk olacak

A Milli Futbol Takımı'nın yeni teknik direktörü olarak Vincenzo Montella'nın atanması, futbolseverler ve spor kamuoyu tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Stefan Kuntz döneminin sona ermesinin ardından Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yetkilileri, Montella ile anlaşmaya vardılar ve bu anlaşmanın bugün resmi olarak açıklanması bekleniyor.

GÖREVE BAŞLADIĞINDA BELLİ OLACAK

Montella'nın göreve başlamasıyla birlikte, teknik ekibi de büyük bir merak konusu haline geldi. İtalyan teknik adamın yardımcıları kim olacak? Bu soru, Türk futbolunun yakından takip ettiği bir konu haline geldi.

2 TÜRK YARDIMCI İDDİASI

Hürriyet gazetesinin haberine göre, Vincenzo Montella'nın teknik ekibinde 2 Türk yardımcının görev alacağı iddia edildi. Bu iddia, Türk futbolunun gelişimi ve milli takımın geleceği açısından büyük önem taşıyor. Montella'nın deneyimi ve başarılı kariyeri, Türk futboluna katkı sağlayabilecek birçok fırsatı beraberinde getiriyor.

TEKNİK DİREKTÖRLÜK PROFİLİ

49 yaşındaki Montella, son olarak Adana Demirspor'da teknik direktörlük yapmış ve takımına başarılı bir dönem yaşatmıştı. Türkiye'nin milli futbol takımının başına geçmesiyle birlikte, futbolseverlerin ve spor medyasının gözleri, Montella'nın gelecekteki yardımcılarına çevrildi. Türk kökenli yardımcılarla çalışacak olan Montella'nın, milli takımın performansını artırma hedefine büyük katkı sağlayabileceği düşünülüyor.

TFF'nin bugün resmi açıklamayı yapması beklenirken, Türk futbolseverleri ve spor medyası Montella'nın yeni ekibini ve yardımcılarını merakla beklemeye devam ediyor. Türk milli futbolunun yeni dönemine heyecanla adım atmaya hazırlanan Montella'nın, takımı başarıya taşıyacak ekibi nasıl şekillendireceği ise ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!