Yandex Metrica

Milli Takım'a yeni stoper!

Milli Takım'a yeni stoper!

A Milli Takım ve Ümit Milli Takım, İtalya ve Polonya'da gerçekleştirdikleri ortak kamp çalışmalarını başarıyla tamamladı. İki takımın teknik heyetleri ve oyuncuları, kampın son gününde birlikte öğle yemeği yiyerek kampın değerlendirmesini yaptı ve birbirlerine başarılar diledi.

Spor

11.06.2024, 18:34

Portekiz'in Braga kulübünde forma giyen ve Ümit Milli Takım’da gösterdiği performansla dikkat çeken genç oyuncu Serdar Saatçı, A Milli Takım’ın EURO 2024 hazırlık kampı için Almanya'da yer alacak kadroya dahil edildi. Serdar Saatçı, Almanya'nın Hannover kentine gidecek kafilede yer alacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Merih Demiral açıklaması: Gerekli adımlar atılıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Merih Demiral açıklaması: Gerekli adımlar atılıyor Haberi Görüntüle

SERDAR SAATÇI'NIN YÜKSELEN PERFORMANSI

Serdar Saatçı'nın A Milli Takım kadrosuna dahil edilmesi, genç oyuncunun kariyerinde önemli bir adım oldu. Braga'da sergilediği performansla dikkat çeken Serdar, A Milli Takım kampında da kendini kanıtlama fırsatı bulacak.

Galatasaray rotayı İngiltere'ye çevirdi: Transferde 2 isim var Galatasaray rotayı İngiltere'ye çevirdi: Transferde 2 isim var Haberi Görüntüle

TFF'DEN TEŞEKKÜR

TFF yetkilileri, ortak kampın her iki takım için de büyük fayda sağladığını belirtti. Mustafa Eröğüt ve Hamit Altıntop, Ümit Milli Takım’ın kamp sürecindeki katkılarından ötürü tüm teknik heyet ve oyunculara teşekkür etti. Ayrıca, A Milli Takım’ın EURO 2024'te başarılı bir performans sergilemesi için gereken tüm hazırlıkların titizlikle yapıldığını vurguladılar.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading